
15 / 20
Houstičky
miretka
autor@brambuurka Pekla jsem je podle jedné maminky tady na MK (https://www.modrykonik.cz/fotoblog/zuzkkkaaa/al...)
Ale já tam dala jen hladnou mouku.
27. bře 2013
@miretka děkuji 🙂
27. bře 2013
miretka
autor@brambuurka Není zač, já těch 16ks pekla při 180 asi 15min.
27. bře 2013
Můžu se zeptat z jaké mouky jsi je pekla? Ty tvoje se mi líbí víc než ty od brambuurky😀
31. kvě 2013
Díky za odpověď😉 Já si to myslela, vypadaj moc hezky🙂...ty celozrnný vypadaj tak škrablavě v krku😀😀😀 a tyhle tak pěkně sametově🙂😉
1. čer 2013
Jak děláš houstičky? 🙂