
13 / 20
Domácí čokoládové pralinky
luxusní 🙂
27. bře 2013
Nebyla by ochutnávka? 😀
27. bře 2013
miretka
autor@brambuurka No, přemýšlela jsem, že je začnu dělat jako dárek zatím kamarádkách a uvidíme, co se z toho vyklube....
27. bře 2013

luxusní 🙂
Nebyla by ochutnávka? 😀
@brambuurka No, přemýšlela jsem, že je začnu dělat jako dárek zatím kamarádkách a uvidíme, co se z toho vyklube....
No tak ty sou...ty sama?