Krásnou neděli,
napíšete nám ještě i dnes?
Během našeho týdne se značkou FISHER PRICE jsme si povídali o těchto hračkách:
- .🙂 Barevné pastelky
- 🙂 Chytrý telefon
- 🙂 Smart stages tablet
- 🙂 Veselé jablíčko
- 🙂 Pejskův stoleček
Která z těchto hraček Vás nejvíce zaujala?
A nezapomeňte i na příspěvky z vašich procházek venku...😉
A taky - do dnešní půlnoci stále soutěžíme o ineraktivní pastelky FISHER PRICE, stále máte šanci na výhru❤
Míša🐭
Vesele jablicko
Za me rozhodne stolecek. Mého Matyaska by to bavilo urcite dlouho uz z duvodu, ze je tam spoustu funkci. A hlavne by si s nim mohl hrat v sede, když stat jeste neumi, coz bych určitě ocenila i ja. Jak uz jsem tu jednou zmiňovala, co nehraje, naseho lumpika hure zabavi🙂 a ja uz mam tak vyzpivane hlasivky za cele dny, ze by to prospelo i me. Co se tyce jablicka, mame objednané k vanocum🙂)
stolecek vypada opravdu zajimave
stolecek vypada luxusne 😃
Mne se líbí jablicko 🙂 .
Stoleček vypadá moc dobře 👍
Ahoj,pejskův stoleček je super!!!
Hračky Fisher Price známe,nějaké máme doma a je pravda,že můj skoro roční syn je má nejraději(nejvíce pejskův ovladač).Pro mě top značka hraček pro děti.Ráda si připlatím za kvalitu i zpracování.Mému synovi by se nejvíc líbil interaktivní pejskův stoleček.V listopadu oslaví první narozeniny a já bych měla o super dárek navíc.
Mě nejvíc zaujalo jablíčko, ale jelikož malý má teď období "vyndávání a zastrkávání" a miluje písničky, nejvíc by ho dostaly pastelky.
Stolecek..sice je dražší ale už plánují ze ho koupime malému k jeho 1. Narozeninám které bude mít v únoru. A moc se Těšíně na tablet,ten dostane k vánocům,nás tablet by strašně chtěl ale my mu jej nedavame. A jablicko vypadá taky skvele
Našim snem je stolecek 🙂

Pejsků v stoleček