icon
1 / 1
avatar

Hezký den, nebyla by fajn skupina?

9. říj 2017
avatar

Fisherprice máme moc rádi 😍 vítejte 🙂

9. říj 2017
avatar

FISHER PRICE jsou moc hezké hračky, máme jich doma spoustu 😉

9. říj 2017
avatar

@princeznaj moc Vám děkuji a těším se, jak nám to spolu všem půjde....

9. říj 2017
avatar

Zařekla jsem se, že druhý dítě nebude mít nic mluvícího a hracího a.... a malá má zrovna od fisher price snad všechno 🙈😅😂😂😂

9. říj 2017
avatar

@paullet to tak bývá, s námi mluvící pejsek jezdil na všechny dovolené, dokonce v letadle musel sedět mezi námi na svém sedadle😉

9. říj 2017