icon
1 / 1
avatar

Kupuji si občas Maminku a pravidelně Epochu...

18. říj 2018
avatar

@verunkanatalka Epochu? Tak to je pecka!

18. říj 2018
avatar

Epochu, ty maminkovske mi přijdou na jedno brdo..

18. říj 2018
avatar

@misa_lovi Jojo..přečteme ji celá rodina🙂.

18. říj 2018
avatar

Enigma, Epocha, History. Ale občas mě chytne potřeba přečíst si něco babskýho, tak si koupím třeba Cosmopolitan, Joy apod. Ale to tak 2x do roka.

18. říj 2018
avatar

@kamilanikola Tomu rozumím 😀 Já milovala cokoliv o vaření a teď samozřejmě časopisy Barbie 😀

18. říj 2018
avatar

@elinka89 A co Vogue? Ten je nově v ČR, ale je pravda, že jsem jej nikdy nečetla...

18. říj 2018
avatar

Já pravidelně tak leda National Geographic 😉 Občas jsem si kupovala Lidé a země a Gurmet.

18. říj 2018
avatar

@modrej_sob Na National Geographic koukáme na TV...hlavně žraloci jsou u našich dětí populární 😀

18. říj 2018
avatar

@misa_lovi Tak já radši všechno v tištěné podobě, takže každý rok dostávám předplatné k Vánocům 😉

18. říj 2018
avatar

@modrej_sob Tyhle dárky taky miluju!! Praktické a radost celý rok 😉

18. říj 2018
avatar

Ja maminku😊

18. říj 2018
avatar

@mileckay Máte tam nějakou oblíbenou rubriku?

18. říj 2018
avatar

Já mám nejraději časopisy o vaření, teď zrovna mám předplatné na Apetit a pro muže občas koupím Zbraně a náboje a vždycky taky alespoň prolistuji 🙂

18. říj 2018
avatar

@jednamaminka Zbraně a náboje?? Na to musím kouknout! 😀 Apetit taky miluju...a pro muže Forbes 😉

18. říj 2018
avatar

@misa_lovi Manžel chodí na střelnici, tak jsem mu ho jednou koupila jako překvapení a zalíbil se mu. Já jsem loni měla předplacený Food, ale nesedí mi tam moc grafika, tak jsem přešla 😉

18. říj 2018
avatar

Já docela dlouho kupovala Ženu a život, fakt dlouho. Několik let jsem měla předplatné na Moji psychologii. Teď mě nejvíc baví JógaDnes (ač jógu nepraktikuji, zatím). Jako malá jsem odebírala Čtyřlístek 😇. Manžel čte Přežít! a hobby časopis Udělej si sám. Jinak ulítávám na Puntíkovi, Kutílkovi a Malém zajíčkovi 😂

18. říj 2018
avatar

@hubertka 😀 😀 Aspoň mám pár tipů na nový časopis pro manžela. A Čtyřlístek je také má retro vzpomínka. My teď musíme mít v časopise hlavně Elzu, Trolly, My Little Pony a další růžovky 🙂

18. říj 2018
avatar

@misa_lovi to se mi vyhne, neb mám dva kluky 😄. Prý časopis Přežít! už není tak dobrý, jako dřív, ale nedokážu to posoudit

18. říj 2018
avatar

Já před dvaceti lety milovala Elle, protože krásně voněl. Od puberty jsem časopisy milovala, kupovala jich hodně, ale teď už není na čtení tolik času.. odebíráme Reflex, docela často si kupuji Téma a někdy Glanc.

18. říj 2018
avatar

@misa_lovi Vogue jsem ještě neviděla, díky za tip. Až budu mít zase náladu, tak po něm mrknu 😊

18. říj 2018
avatar

@misa_lovi ted batolata,o chvilu budeme prikrmovat

18. říj 2018
avatar

Ale i tipy na vylety

18. říj 2018
avatar

Darinu a Téma

18. říj 2018
avatar

@mileckay Tohle mě taky zajímá! Je těžší a těžší něco s dětmi na víkend vymyslet...

18. říj 2018
avatar

@nebetka Já si zase pamatuju, jak voněla maminčina Burda 🙂 Taky jsem měla nakoupených plno knih a během mateřské nepřečetla skoro nic...aspoň ty časopisy 😉

18. říj 2018