Také máme medvědí dudlíky 🐻
18. říj 2018
My méně hrníček..strašně by se mi líbil nějaký jídelní set,ale ani nevím,zda máte;+)
18. říj 2018
misa_lovi
autor@tereza2016h Jídelní sety bohužel nemáme ☹
18. říj 2018
@misa_lovi to je ale velká skoda!😉
18. říj 2018
Ja jsem tento tyden poridila ten hrnecek z medvedi kolekce. Moc se tesim, az bude v provozu, doufam, ze se s nim chlapecek nauci 😉 Jinak z nej asi budu pit ja😀 je fakt krasny
18. říj 2018
Máme hrneček 360. Je naprosto super. Dcerka z něj ráda pije a už umí díky tomu i z obyc hrnecku
18. říj 2018

Mame medvedi dudlicky 🐻