Pomoooooc! 😨 Medvědi útočíííí!!! 🐻 Znáte naši nejnovější kolekci Buddy Bear? 😍 Dneska to bude na našem Fóru doslova medvědí rej 💃 🐻
Která maminka už vyzkoušela výrobky z této kolekce?
https://www.modrykonik.cz/forum/dny-s-lovi/jmenuji-se-medvidek-buddy-bear/#comment-80218630
Také máme medvědí dudlíky 🐻
18. říj 2018
My méně hrníček..strašně by se mi líbil nějaký jídelní set,ale ani nevím,zda máte;+)
18. říj 2018
misa_lovi
autor@tereza2016h Jídelní sety bohužel nemáme ☹
18. říj 2018
@misa_lovi to je ale velká skoda!😉
18. říj 2018
Ja jsem tento tyden poridila ten hrnecek z medvedi kolekce. Moc se tesim, az bude v provozu, doufam, ze se s nim chlapecek nauci 😉 Jinak z nej asi budu pit ja😀 je fakt krasny
18. říj 2018
Máme hrneček 360. Je naprosto super. Dcerka z něj ráda pije a už umí díky tomu i z obyc hrnecku
18. říj 2018

Mame medvedi dudlicky 🐻