icon

Tak ted už si konečně troufnu se s Vámi podělit o mé štěstíčko,ted uz to snad nezakřiknu 🙂
Jsem ve 13. týdnu a doufáme,že napodruhé to bude holčička.

avatar

Gratuluji 🙂

22. črc 2014
avatar

super, moc gratuluju 🙂

23. črc 2014
avatar

Gratuluji😉

23. črc 2014
avatar

Míšo moc gratuluju!!! a přeju ti tu holčičku!

23. črc 2014
avatar
30. črc 2014