Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
Dárečky od dětí ke dni maminek 🤗 Je zajímavé, že každé z dětí mi darovalo to, co ho vystihuje. Terezka květinu 🌷 - miluje a pěstuje spousty květin, zná i latinské názvy většiny. Filda mi napsal báseň 🎧 - jeho obrovským koníčkem je mixáž hudby a psaní rapových textů. Viktorka plastické přáníčko 🎨 - ráda maluje a tvoří 😊❤️
Byl prosinec 1999, a já čekala svoje první miminko. Termín jsem měla 30.12.1999. Každý mi ale říkal že když je to první porod, určitě porodím později. Jak já se divila, když mě ráno 23.12.1999 probudilo mokro - byla to prasklá voda 😀 Tak jsem si přesně před 2️⃣5️⃣ lety porodila ten nejkrásnější dáreček - Terezku ❤️































