misicka1988
autor@lleennttiillkkaa On byl jako batole strašně usměvavý, navíc měl hodně výrazné rysy. Ale zároveň byl trošku ďáblík 😅
20. dub 2025
Všechno nejlepší!!! Taky máme doma dvacetiletého 🙂.
20. dub 2025
Všechno nejlepší my taky máme dvacátníka 😀💙
21. dub 2025

Jsem myslela, že nahoře je taková ta panenka s veselým obličejíčkem. Krásný kluk. Byl i je.