jak za 4?? Za 3, nebo se pletu? 😀
20. pro 2025
20. pro 2025
20. pro 2025
20. pro 2025
@evaviki
@misicka1988
Jo, holky, už se nám ta vzpomínka na porod blíží 🙂. Stejný termín 🙂.
Terezce vše nej.
20. pro 2025
misicka1988
autor@plksv
@evaviki
@misicka1988
Jo, holky, už se nám ta vzpomínka na porod blíží 🙂. Stejný termín 🙂.
Terezce vše nej.
@plksv Je to tak 🤗 Hlavně nechápu jak to rychle utíká ... Také přeji předčasně vše nej ! ❤️
20. pro 2025

Jako dvojčata. Všechno nejlepší.