misicka1988
autor@eviicka Prošli jsme si centrum, vystoupali na věž Zelená brána, na zámku jsme byli v muzeu. Potom jsme šli do Pohádkové zahrady. Více jsme toho bohužel nestihli 😊 Bylo to moc fajn, jen strašné vedro 🌞
17. srp 2023
Okolí zámku je teď udělané moc pěkně. A pohádkovou zahradu jsem neznala, díky za tip, určitě tam vyrazíme.
17. srp 2023
Ještě je super farma Apolenka. 🙂
18. srp 2023

Kde jste všude byli?