misicka1988
autor@velkabublina
Jedna ponožka je součástí kostýmu?😄
@velkabublina Není 😅 Ponožky jsou její veliká slabost....nesnáší je doma 😄 Já ji pořád za to peskuju.(Máme doma i studenou dlažbu) A tohle je trochu její forma protestu... chytrá horákyně 😄
16. pro 2025
Zrovna jsem taky chtěla něco o ponožce napsat, taková oblecena/neoblecena 😂
17. pro 2025
Taky chodim zasadne bosa
17. pro 2025

Jedna ponožka je součástí kostýmu?😄