Nádhera!
Už joooo
@klko Asi spíš tak nějak sporadicky. Včera našel maminky muž 3 kousky, dnes při krátké procházce jsem našla jen jednoho. Ale je to už takový záblesk 😊
@misicka1988 masakr
Tak to teda ne! A my natěšeně vyrazili do lesa v sobotu a ani prašivka, to je podvod. Gratuluju!
@mourovatakocka 😄 Já doufám že brzo začnou houbové žně ! Tohle je jen takový předkrm. Chudáček tam byl sám, bylo to jako zjevení 😊
Jako už? Já mám ještě plný mrazák loňských 😁🤣
To je moje nejoblibenejsi houba ☺️ A u nas na vesnici se jich asi vsichni boji, protoze jich je v sezone plny les...
On se musí déle povařit/podusit. My ho jíme i ve smaženici.
@misicka1988 právě vím, že potřebuje delší tepelnou úpravu. Já je jen suším ale před nedávnem jsem někde četla, že pán našel první kováře a těší se na řízky. Já řízky z hub miluju, ale kováře jsem ještě nezkoušela, to se trochu bojím 😁

Ten je!