misicka1988
autor@lenice31 My máme balkon na východ, a cokoliv ( i květiny na parapetu v domě) na té straně roste báječně. Kdybych měla balkon na západě, tak tam mi taky nic moc nevyroste. Tak jestli to není tím 🙂
13. čer 2021
Máme balkon na sever, zkusím přestěhovat, na východě mám terasu 😉😘 děkuji za tip
13. čer 2021
Máme balkon na jih. Zkusím příští rok nasadit. To máš vypěstované ze semínka? A truhlíky máš na zavěšení?
13. čer 2021
misicka1988
autor@petaov Koupila jsem malé sazeničky, a zasadila do truhlíků. Sazeničky strašně rychle vyrostly, i babička která má normální záhon s jahodami mi je pochválila 😃 A ano, truhlíky mám závěsné.
13. čer 2021
Hm.... Tiše závidím. 🙂Moje úroda vypadá zatím tak🙂 Ale jsou teda normálně v záhonech. Tak si musíme ještě počkat.
13. čer 2021


Ty jo, těm mým hd nechce, mermomocí se snaží chcípnout 😂🙄