icon
1 / 1
avatar

Vistárie je překrásná🤩

8. kvě 2026
avatar

Tak ta je dokonalá.

9. kvě 2026
avatar

Je nádherná 😍 ale moje arachnofobie by mi nedovolila vlézt dovnitř 🙈😁

9. kvě 2026
avatar

A není uvnitř tma?

9. kvě 2026
avatar
@janebee

Je nádherná 😍 ale moje arachnofobie by mi nedovolila vlézt dovnitř 🙈😁

@janebee 😃 Ještě jsem tam žádného pavouka neviděla 😃

9. kvě 2026
avatar
@gabina80

A není uvnitř tma?

@gabina80 Já to fotila už v podvečer, a bylo dost zataženo. Normálně je tam světla dost, z druhé strany je ještě volný prostor, kam jde také světlo 😊

9. kvě 2026