Tak ta je dokonalá.
9. kvě 2026
Je nádherná 😍 ale moje arachnofobie by mi nedovolila vlézt dovnitř 🙈😁
9. kvě 2026
A není uvnitř tma?
9. kvě 2026
misicka1988
autor@janebee
Je nádherná 😍 ale moje arachnofobie by mi nedovolila vlézt dovnitř 🙈😁
@janebee 😃 Ještě jsem tam žádného pavouka neviděla 😃
9. kvě 2026
misicka1988
autor@gabina80
A není uvnitř tma?
@gabina80 Já to fotila už v podvečer, a bylo dost zataženo. Normálně je tam světla dost, z druhé strany je ještě volný prostor, kam jde také světlo 😊
9. kvě 2026

Vistárie je překrásná🤩