@jancazao Díky 😊🌷
Krásná dcera 🙂 já měla něco podobného před 16ti lety - v jedenáct večer mi praskla plodovka a ráno nám Ježíšek nadělil miminko 😍
Mala (velka) je kopii maminky 🤗 vsechno nej
@tuamoti 😃 Vše nejlepší ! 🌷
@ann206 😊 Už jako miminko vypadala jako já když jsem se narodila 😊 Díky 😊🌷
Vse neeeej ❤
Krásná dcera, má krásný nožky, jestli si můžu dovolit podotknout 😊, snad z mého melounka bude za 10 let taky taková kočka 😄
Máš nádhernou dceru, úplná top modelka.
@evaviki Díky 😊🌷
@misicka1988 já jsem se modlila před 10 lety, aby už taky vykoukl na svět. Ale nechtěl, narodil se až 26.12.
@jancazao Já měla termín 30.12. , a jelikož jsem si byla jistá že u prvního dítěte budu přenášet, vůbec mě nenapadlo že bych mohla rodit dříve 🙈😆Tak to byl trochu šok 😆 Alespoň strávila vánoce ještě doma 😊
@misicka1988 já jsem měla termín 25. Obrovské břicho, klidně bych byla na Vánoce v porodnici. Ale asi to tak mělo být 😊 Dala jsem si u tchýně sváteční oběd a jela. Za 2 a půl hodiny byl venku 😊


Všechno nejlepší 🍀❤️