misicka1988
autor@prodejto Ano, byli jsme tam v týdnu 😊
10. črc 2021
@misicka1988 je to moje rodné město, teď bydlím v Chrudimi - cca 4 km😂
a líbilo? nevím jak máš malé děti, viděli jste koníky? Kočičí hrádek?
10. črc 2021
misicka1988
autor@prodejto Ano, bylo to moc krásné 😊 Báru, Švýcárnu, Kočičí Hrádek, zámek. Bohužel jsme nestihli stáje, ale koníky jsme viděli 😍
10. črc 2021
My dnes podobně 😂😂😂akorát holky už vetsi tak je to pohoda
10. črc 2021
misicka1988
autor@murynka 😊 Já ty dvě mám už taky hodně veliký. Ale s tou nejmenší je to stejně dohromady hukot 😁
10. črc 2021
@misicka1988 😂😂😂
10. črc 2021
My taky.. Než nás prťata zase donutila dělat s nimi blbinky..
11. črc 2021



nejsou to Slatiňany?