Muselo to být luxusní...já když poprvé ochutnala klasické šneky, tak jsem si pak říkala, že bych je mohla jíst snad pořád 😂
11. črc 2023
misicka1988
autor@vlaxyz 😅😂
11. črc 2023
misicka1988
autor@bekinka Já miluji veškeré mořské plody, takže zase takový rozdíl to není - i co se týče chuti 😊 Ale nebudu lhát že to byla trochu výzva 😄
11. črc 2023
Manžel kdysi sebral odvahu a dal si ve Francii žabí stehýnka 🐸🙈
12. črc 2023

Za tuhle fotku dám těm svým dnes o cuketu víc 🙈🤣🤣