1.7.2010 nejhorší den v mém životě čekat za zavřenýma dvěřma avědět , že tam právě vaše půl roční dítko bojuje o život.Ale naše VErunka zatím tuto bitvu vyhrála 🙂
Holky jste velký šikulky, bojovnice největší !!! Mám velkou radost 🙂. Teď už bude a MUSÍ být všechno jen dobré !
2. črc 2010
Gratuluju a jsem ráda,že to už máte za sebou a nemuselo se to odkládat. 😎
2. črc 2010
četla jsem i článek o operaci, jste hrozně moc stateční a malá je velká bojovnice, posílám spoustu síly a držíme pěsti!
2. črc 2010
Jste šikulky a Verunka je veeeelká bojovnice! Držíme pěstičky celá rodina aby vše bylo dobré 🙂
2. črc 2010
Hrozně moc tě Míšo obdivuji a přeji at všechno dopadne jak nejlépe může.Jste silné holky,musíte to zvládnout...