icon

A je to tady moje sluníčko dneska oslavilo svůj první roček 🙂

avatar

jé jé jé!!!!Já taky dnes slavím narozeniny jenže je mi trochu víc🙂 tak gratuluji a přeji všechno nej nej nej nej🙂🙂

4. led 2011
avatar

Přeji všechno nejlepší tvému zlatíčku

5. led 2011
avatar

Svižné zdraví a šumné štěstí přeju. Verunka je šikulka!!

8. led 2011