Dneska je to přesně měsíc co se za naší beruškou zavřely dveře operačního sálu a začal velký boj o život. Pro nás a pro naši rodinu nejhorších sedm hodin bez moci a čekání. Verunka to zvládla a právě vedle mě dělá blbosti a žvatlá 🙂
misicka455
autor@brnanda však od toho nejsem daleko 🙂 A co vy jak se máte?
2. srp 2010
tomu věřím,proto smekám....ale ste dost dobří,že už po měsíci takto řádíte ..jak píšeš,-)
2. srp 2010
tak to je naprosto skvělá zpráva!! Verunko gratulujeme a přejeme už jen to dobré
3. srp 2010
jste strašně velcí bojovníci!smekám před tebou,asi bych zkončila ve cvokhauzu hrůzou...