Ještě doladit léky a hurá domů.
Moc,moc,moc vám držím palečky ať je málá na tom co možná nejlépe. Držte se 😉
17. črc 2010
Skvělá zpráva!! Stále držíme palečky, abyste už byly zdravé holky!!!
17. črc 2010
Tak to je nádherná zprávička! Moc Vám to přeji, a teď už jen samou radost a štěstí !!! Držíme palečky...
18. črc 2010
Přeju at je to co nejdříve,a dlouho žádný návrat do nemocnice,i když chápu že bez kontrol to nejde:-/