icon

Jsme domááááááááááááááááááááááááááááá

avatar

a jak je Verunce? co ty plíce?

15. zář 2010
avatar

Verunka vypadá dobře a zda prášky zabraly se dozvíme až v říjnu na ultrazvuku

16. zář 2010
avatar

držím palečky a myslím na vás

17. zář 2010
avatar

vše nej k devítce, mé oblíbené číslo.. už bude jen zdravíčko...

4. říj 2010