Jsme domááááááááááááááááááááááááááááá
misicka455
autorVerunka vypadá dobře a zda prášky zabraly se dozvíme až v říjnu na ultrazvuku
16. zář 2010
držím palečky a myslím na vás
17. zář 2010
vše nej k devítce, mé oblíbené číslo.. už bude jen zdravíčko...
4. říj 2010
a jak je Verunce? co ty plíce?