Máme novej termín operace 30.6 držte palečky ať nám to výjde .
Moc držím palečky ať už to má Verunka za sebou a ať je vše v pořádku.
Přidávám se k držení palečků a přeji, aby bylo vše v pořádku!!! Už teď na vás myslím a věřím s vámi, že to už bude ok. Hodně síly.
ahojky zrovna jsem si docetla vas pribeh a nedokazu uverit tomu ze nekdy zivot muze byt tak krutyyy.ale zaroven moc verim,ze tedka vam to zivot vynahradi samejma hezkyma momentama a hlavne at vse dobre dopadne toho 30.6.!!!!!drzim pesti,palce,prsty aji u noh.no proste hrozne stesti vam preju.pa
moc na vás myslíme a držíme palce at operace dopadne dobře a Verunka už to má za sebou a at už je jen dobře...
Moc,moc držím palečky,ať se Vám to do té doby nezkomplikuje. 😎
My dostali termín operace za 3 týdny po kontrole s tím,že nesmíme onemocnět(od doužívání ATB by se na zákrok mohlo až za další 3 týdny)a naštěstí to dopadlo dobře.Ale je fakt,že jsem měla nervy jako strunky. ☹
Drzime pesti,at vsechno dobre dopadne a ono dopadne!!! 🙂 drzte se!!!
tak už to máte za sebou. snad vše dobře dopadlo!!! myslím na vás holky
Moc Vám držíme pěstičky, aby to konečně klaplo!!!
Ono to vypadá, že 30. 6. je hnedle, ale sama vím, kolik věcí se za těch pár dní může přihodit a všechny plány změnit... my takhle už po několikáté odkládáme termín vyšetření a následně i očkování, vždycky dostaneme termín a pár dní před ním onemocníme ☹
Holky držte se, ať už to má Verunka za sebou!!!