icon

Máme novej termín operace 30.6 držte palečky ať nám to výjde .

avatar

Moc Vám držíme pěstičky, aby to konečně klaplo!!!
Ono to vypadá, že 30. 6. je hnedle, ale sama vím, kolik věcí se za těch pár dní může přihodit a všechny plány změnit... my takhle už po několikáté odkládáme termín vyšetření a následně i očkování, vždycky dostaneme termín a pár dní před ním onemocníme ☹
Holky držte se, ať už to má Verunka za sebou!!!

24. čer 2010
avatar

Moc držím palečky ať už to má Verunka za sebou a ať je vše v pořádku.

24. čer 2010
avatar

Přidávám se k držení palečků a přeji, aby bylo vše v pořádku!!! Už teď na vás myslím a věřím s vámi, že to už bude ok. Hodně síly.

24. čer 2010
avatar

ahojky zrovna jsem si docetla vas pribeh a nedokazu uverit tomu ze nekdy zivot muze byt tak krutyyy.ale zaroven moc verim,ze tedka vam to zivot vynahradi samejma hezkyma momentama a hlavne at vse dobre dopadne toho 30.6.!!!!!drzim pesti,palce,prsty aji u noh.no proste hrozne stesti vam preju.pa

24. čer 2010
avatar

moc na vás myslíme a držíme palce at operace dopadne dobře a Verunka už to má za sebou a at už je jen dobře...

24. čer 2010
avatar

Moc,moc držím palečky,ať se Vám to do té doby nezkomplikuje. 😎
My dostali termín operace za 3 týdny po kontrole s tím,že nesmíme onemocnět(od doužívání ATB by se na zákrok mohlo až za další 3 týdny)a naštěstí to dopadlo dobře.Ale je fakt,že jsem měla nervy jako strunky. ☹

25. čer 2010
avatar

Drzime pesti,at vsechno dobre dopadne a ono dopadne!!! 🙂 drzte se!!!

28. čer 2010
avatar

tak už to máte za sebou. snad vše dobře dopadlo!!! myslím na vás holky

30. čer 2010