icon

Máme zašitej hrudníček a stav je pořád stabilní . Superrrrrrrrrr možná by nás mohly přes noc začít probouzet.

avatar

Krásná zpráva!!!!! Moc na Vás myslíme a držíme všechny palce, co máme doma!!!!!

3. črc 2010
avatar

Ahoj,moc držíme palečky,at' se daří 🙂

3. črc 2010