Máme zašitej hrudníček a stav je pořád stabilní . Superrrrrrrrrr možná by nás mohly přes noc začít probouzet.
Ahoj,moc držíme palečky,at' se daří 🙂
3. črc 2010
Máme zašitej hrudníček a stav je pořád stabilní . Superrrrrrrrrr možná by nás mohly přes noc začít probouzet.
Ahoj,moc držíme palečky,at' se daří 🙂
Krásná zpráva!!!!! Moc na Vás myslíme a držíme všechny palce, co máme doma!!!!!