Stav pořád stabilní bez komplikací a už začináme sami papčit.
misicka455
autorděkujeme
5. črc 2010
Gratuluju,............jen tak dál. 😎
5. črc 2010
skvělé zprávy! držíme dál pěstičky!
5. črc 2010
také držím palečky.Příběh mi nahrnul slzičku do očí...at to Veruška zvládá na jedničku
5. črc 2010
Náááádhera 🙂 !!!
6. črc 2010
Paráda 😵
6. črc 2010
mám z vás radost!!!!!!!!!!!!!!!!!
7. črc 2010
Verunka je tááák šikovná a statečná mám velikánskou radost.Díky bouhu,že to dobře dopadlo......Ale pořád na Vás všechny myslíme a pořád budeme držet palečky!!!!
12. črc 2010
super,jen tak dál🙂
14. črc 2010
super,jen tak dál🙂
14. črc 2010
To je moc dobře! I když vás neznám, tak na na vás myslím a moc držím pěsti!