icon

Stav pořád stabilní bez komplikací a už začináme sami papčit.

avatar

To je moc dobře! I když vás neznám, tak na na vás myslím a moc držím pěsti!

5. črc 2010
avatar

děkujeme

5. črc 2010
avatar

Gratuluju,............jen tak dál. 😎

5. črc 2010
avatar

skvělé zprávy! držíme dál pěstičky!

5. črc 2010
avatar

také držím palečky.Příběh mi nahrnul slzičku do očí...at to Veruška zvládá na jedničku

5. črc 2010
avatar

Náááádhera 🙂 !!!

6. črc 2010
avatar

Paráda 😵

6. črc 2010
avatar

mám z vás radost!!!!!!!!!!!!!!!!!

7. črc 2010
avatar

Verunka je tááák šikovná a statečná mám velikánskou radost.Díky bouhu,že to dobře dopadlo......Ale pořád na Vás všechny myslíme a pořád budeme držet palečky!!!!

12. črc 2010
avatar

super,jen tak dál🙂

14. črc 2010
avatar

super,jen tak dál🙂

14. črc 2010