Tak poslední zprávy jsou dobré . Verču v noci probudily a je pořád bez komplikací a další plán je , že jí dneska chcou odpojit od ventilátoru takže by měla sama začít dýchat.Tak snad to půjde taky dobře 😉
Holčičky, jste opavdu moc, moc, moc statečné. Skvělé zprávičky, moooooc držíme palečky, aby bylo už jen dobře!!! Opatrujte se. Pořád na Vás myslíme 🙂.
3. črc 2010
To jsou úžasné zprávy 🙂 dál držíme pěstičky