icon

Tak už je to tady 27.5 nástup do nemocnice 28.5 operace srdíčka naší VErunky

avatar

Držíme Verunce všechny palce, co máme doma, Miško!!! Držte se holky!!!

18. kvě 2010
avatar

Přeju vám oběma hodně síly, ty nejlepší doktory a štěstí,co se do vás vejde!! Jste obě dvě moc statečné a zasloužíte si už klid a užívat si jedna druhé...X)

18. kvě 2010
avatar

Holčičky, držíme moc, moc palečky, ať to všechno dobře dopadne a vy si můžete již konečně užívat rodinné pohody všichni společně. Myslíme na Vás!!!

19. kvě 2010
avatar

Tak ať to dobře dopadne. Držíme všichni všechny palce!

20. kvě 2010
avatar

Držím palečky a doufám že to bude naposledy co zažijete takové trampoty a už si budete s Varuškou jen užívat krásné dny🙂)přeji hodně štěstíčka a držím palečky...

21. kvě 2010
avatar

Míši, držím palce!!!! Určitě do dobře dopadne!!!!

24. kvě 2010