Tak už je to tady 27.5 nástup do nemocnice 28.5 operace srdíčka naší VErunky
Přeju vám oběma hodně síly, ty nejlepší doktory a štěstí,co se do vás vejde!! Jste obě dvě moc statečné a zasloužíte si už klid a užívat si jedna druhé...X)
18. kvě 2010
Holčičky, držíme moc, moc palečky, ať to všechno dobře dopadne a vy si můžete již konečně užívat rodinné pohody všichni společně. Myslíme na Vás!!!
19. kvě 2010
Tak ať to dobře dopadne. Držíme všichni všechny palce!
20. kvě 2010
Držím palečky a doufám že to bude naposledy co zažijete takové trampoty a už si budete s Varuškou jen užívat krásné dny🙂)přeji hodně štěstíčka a držím palečky...
21. kvě 2010
Míši, držím palce!!!! Určitě do dobře dopadne!!!!
24. kvě 2010
Držíme Verunce všechny palce, co máme doma, Miško!!! Držte se holky!!!