icon
1 / 1
avatar

Krásný! Gratuluji

25. únor 2016
avatar

gratulujuuu..vítej, maličkej a at jste všichni zdravíí

sticker
25. únor 2016
avatar

Nádherný! Přeju hodně zdraví a štěstí do života. 🙂

25. únor 2016
avatar

Miri je překrásnej andílek <3

sticker
25. únor 2016
avatar

Gratuluji😚

25. únor 2016
avatar

Nádherný malý princ 🙂

25. únor 2016
avatar
25. únor 2016
avatar

Moc gratuluju!!!

25. únor 2016
avatar

Ten je překrásný tak jsi se nakonec dočkala taky.

25. únor 2016
avatar

nejlíp ho zahřeješ ty tělo ba tělo (a deky přes vás oba) 😉 ... je to krasavec 🙂

25. únor 2016
avatar

moc gratuluji, je nádhernej 🙂

25. únor 2016
avatar

je nádherný, vidím hodně Bianku i Daníka- podle fotek! Je zlatíčko, užívej s Vítečkem hodně radosti !

sticker
25. únor 2016
avatar

Velikanska gratulace!!!! Si moc statecna a paradne si to zvladla. Prejeme malemu jen to nejlepší 🙂 Hlavne at jste oba v pořádku a jdete brzy domu.

25. únor 2016
avatar

Jeste jsem chtela napsat, ze je hezoucky..... takovy na opusinkovani :-*

25. únor 2016
avatar

Krasny chlapeček. Moc gratuluji❤️

25. únor 2016
avatar

Mirinko, oooooooobrovskááááá gratulace k nádhernému Vítečkovi, je to úplně překrásný chlapeček a mám velkou radost, jak jste to zvládli, jak už je veliký a vše je dobré ♥ Ať se mu líbí na světě a jste sobě navzájem učiteli i spřízněnými dušičkami ♥ ♥ ♥

25. únor 2016
avatar

To jsou lopaty? Syn měl taky takové megaruce, říkala jsem mu krtečku 😵

25. únor 2016
avatar

no to je princátko fakt krásný

25. únor 2016
avatar

Krasnej moc gratuluji 🍀

25. únor 2016
avatar

je krásný prdeček.. 🙂 gratuluji..🙂

25. únor 2016
avatar

Moc gratuluji, nadhernej klučina

25. únor 2016
avatar

u takových fotek mám chuť na třetí 😀 je kouzelný 🙂

25. únor 2016
avatar

Moc moc gratuluji.Je nádherný. Užívejte . 🙂

26. únor 2016
avatar

nááádherný ♥

26. únor 2016