ja mela ale obr břisko i u prvního,a u druhého ještě vetší,ted mi prijde vetší než předtím... první tehu je vždy lahůdka.... to daš. @caramella12
Brzy rodíš,držím palce !🙂
Páááni! To je teda opravdu nízko!
A neulevil by vam ten tehotenstvi pas?
@magdalenkaapolenka nemam s nim zadnou zkusenost,tak nevim....
@missymici Ja bohuzel take ne, jsem teprve 18tt a prvni tehotenstvi, ale planuji ho pouzivat jelikoz budu pracovat az do konce.cetla jsem o nem dobre veci.
@magdalenkaapolenka drzim peste at pomuze,ja to uz doklepu bez nej,nezbbych ho sehnala,tak porodim... 😁
Stejne zavidim a moc přeji 😉 At jste zdraví a vse jde bez problémů jak.ma :-*
@ludmila.esnerova dekuji
Pani to je pupik to musi byt uz ted pekny napor a to mas jeste pred sebou neco drzim pesti at to zvladnes
dekuji,no prave,fyzička je už skoro nulova,k tomu dve aktívne deti a domacnost cela na krku,..jsme rada ze dycham.... ale překonávám se co to jde. Rarášek prijde urcite drive,..tohle se unest neda 🙂 @miliwagner




Wau hodne sil. ;) moc se bojim au budu mit taky tak obri brisko..obzvlast kdyz vim, jake jsem uz ted nemehlo.. :P