Dneska mam zvlastni pocit.... Tvrdne mi jen spodek briska,ne jako klasicke tvrdnuti,pripomina mi to polsicky,...mam potrebu to rozdychavat. Ou jej.
Ke vsemu Tatka skoncil dneska opet na antibiotikach. Ty ktere bral,mezi svatky ,mel alergickou reakci,prestal je brat,al.reakce po par dnech odeznela,a dnes opet angina a opet atb.
Tak 30tt - to by chtělo ještě chvíli vydržet, ale snad to bude dobré. A děkuji za přátelství! Já se tu na koníkovi sice vyskytuji už nějakou chvíli, ale prakticky jsem tu hlavně jen nakupovala a prodávala v bazárku- takže jinak jsem vlastně skoro nováček🙂

5. led 2016
vydržet, vydržet, držím palce
5. led 2016
držte se ♥
7. led 2016
No u vás se to teda mele. V jakém jsi týdnu těhu? Hodně zdravíčka všem k vám domů posílám!