Jedem 34tt / + 18kg a dnes kontrola,která proběhla opet v uplnem pořadku.
Prďolka se konečně otočil a je hlavičkou dolu,kopance a štouchance dostavam do leva,au.... řádí teda luxusně a ja si to sním užívam ... brzy to skončí.
Dostali jsme prohlašení k vyběru jmena do porodky a už jen čekat....
romanazi

2. únor 2016
Vidíš, vydržíte určitě minimálně do toho 36. a třeba si pak na to břichajzno tak zvykneš, že se ti bude chtít ho nosit ještě další měsíc 😉 držím palce a je fajn, že se otočil
2. únor 2016