icon
1 / 1
avatar

Koukni ke mě na kz....zrovna nám přišlo....a je super.....brzo hodím i fotku s modelem 😉

22. únor 2016
avatar

Já se rozhodovala zda mei tai nebo elastický šátek. Bavlněný mam po Leonce. Jenže já potřebují něco kde můžu mimi nosit hned takže šátek vyhrál.

22. únor 2016
avatar

primo tento je od novorozence @mickeyd

22. únor 2016
avatar

Aha no pozdě.

22. únor 2016
avatar

@missymici možná jak se mi bude dařit vázat a jaký prcek bude, tak ho koupim.

22. únor 2016
avatar

@missymici a když srovnám vázání šátku a mei tai, tak je to o doost rychlejší....a mě teda i líp drží 😉 🙂

22. únor 2016
avatar

třeba se ti vazani zalíbi. @mickeyd

22. únor 2016
avatar

co to mas za typ,ted jsme na to koukala,je asi vic druhu ne? nebo vis něco bližšího o tomto @andelkaprdelka

22. únor 2016
avatar

@missymici koikala jsem přímo u toho mýho na video a na děti 0+ se to jako podkasá...i Kubíkovi to tak dělám, není ještě tak velkej, abych ho jen uvázala...

22. únor 2016
avatar

takže mei tai jsou všechny stejne ? koukam po inzercích a nekde je foxes, jinde amazonas,jinde jen mwi tai,diva milano ,..na pohled vypadaji stejne.... @andelkaprdelka

22. únor 2016
avatar

@missymici no to foxes jsou jako lišky, další ptáčci...tonje jen vzor 😉

22. únor 2016
avatar

no jo ,... 🙂 ted koukam. Diva koukam je cenove nejvyše,ale netuším rozdíly.....musím vykoumat.... @andelkaprdelka

22. únor 2016
avatar

@missymici asi lepší a dražší materíál

22. únor 2016
avatar

Love and carry doporucuji ❤️

22. únor 2016
avatar

a odky jsi ho zacala používat,od jake mes,veku mimča? @andelkaprdelka

22. únor 2016
avatar

@missymici ted....dotedka jsem měla šátek...ale nosí i muž a než jsem ho zavázala, tak mě málem trefilo....tohle je mega rychlý 😉 🙂

22. únor 2016
avatar

a mylsis ze po šestinedělích by se v tom dalo nosit mimco...nechapu,pisou od novorozence,ale pak zase nekde od 3 nebo od 4 mes. @andelkaprdelka

22. únor 2016
avatar

@missymici jasný, že jo.....je to od nula....dá se to podkasat, jak je na videích...i v té krabici je letáček, jak uvázat miminko od narození 😉 fáákt....

22. únor 2016
avatar

jsem z toho pototo .... kluka jsem nevazala v nisem a holku asi3 x jsme mela v babyvaku,chyba...... ale jinak zadne.... @andelkaprdelka

22. únor 2016
avatar

@missymici mam taky mai tai a spokojenost. Ja v nem malou nosila od 3.mesice. Je ji ted 10 a uz ji to v nem moc nebavi. Babyvak mam takya at si kdo chce co chce rika, na obcasne ponoseni na chvilku v tom problem nevidim.

23. únor 2016