Porodní přání připravene,taška zabalena,jeste nejake detaily do tašky, věci a skřínky pripravene a už jen pripravit postýlku a vyčkat. jeeeee
Muzu se zeptat co tam treba napriklad mas? 🙂
8. led 2016
Ty jsi rychlik ja mam jen nachystané věci co do tasky a pro prcka lautr nic😿
8. led 2016
missymici
autorjde hlavne o přirozený porod,co nejvíce. Nepreji si urychlovani porodu,tlumení bolesti ,podavaní chemii,latek...atd,..pokud nutnoi pouze s mym souhlasme,...preji si třeba jendo pro me dulezite bonding,dotepaní pupeční šnury,hned mi dat miminko na ,neodnášet ho....nepreji si řízene tlačení....atd,dalsí a další. V etto době je to už bežny a porodnice to znají,.... @tatrlasek
8. led 2016
Porodni plan mam taky ☺ je to dobra vec a mamina se tim chrani
8. led 2016
Porodni prani? To je co? 🙂))