Teda,teda... Kratce pred porodem a me se rozpadnou uz jedine tehu rifle co mam.... Ozjeli se mi ve skolce v rozkorku,ja se tlemila,ale zaroven s mi chtelo brecet....co ja budu noist nez porodim....nic jineho nenatahnu,leda ty mega velke manzestraky ,ktere mi padaji a litaji na me,jak do sirky tak do delky...... Ou jej. Kozacky odesli minuly tyden,takze to jisti botasky a ted jedine kalhoty...se musim smat sama na sobe....
Mám pohledat na půdě moje těhu kalhoty?
Napis mi sz, mam tu nejaky. Napis velikost. Poslu za postovne
@paracka jezisi hok,yja se normlane stydim teda,...ale moc si toho do vas vazim....prosim je. Si nemyslete prosim ze to sem pisu kvuli tomuto..... Jste moc hodne......opravdu ,si toho vazim,cloveka to nastve,sotva se do neceho vejdu,tak si vazim toho co mam aby to dokonce vydrzelo a ono rupnou kozacky,pak rifle,alepson ze bunda drzi pokope.... 😉
@wendulka
@skobrt
Pisnu vam ten muj mega podbrisek ,jestli se nektera vel.trefite,..muzeme zamenit za neco....
Pisnete sz, pohledam pomerim a uvidite
A nohu mas kolik?
Taky můžu nabídnout rifle kdyby ti ty od holek nebyly,napiš prosím míru pod bříšku 🙂
Doporučuji elasťáky, nejsou tak drahé a fakt se natáhnou a přes to delší svetry, já to tak nosím už i ted i v prvním těhu až do konce
no prave nic takového nemam,svetr mam jeden a spos nejmi už kouka pupík,jak je nizko hodne,je to naročne.... ,jsem spiš mikinova a ty jsou mi male už.elastaky...,necítim se v tom dobře,mam stehna jak a nohy celkove otekle,velke... kdybych važila o pulku méně,tak asi ano.... v zime je to mnohem horší,v lete s Bibi jsme na sebe hodila Tatkove tricko a bylo,ale ted v zime je to des,kor když brisko mam velike a hodne nizko,kouka spod všech věci,...tak ho balím jak mužu 🙂 @verusa.j
Mám mrknout po normálních? Kolik pas?