To byla noc.... 2x po sobe s probuzenim se mi zdalo ze mi odtekla plodovka a ja byla moc stastna . Probudila jsme se ze snu,a bolel me podbrisek jako pri MS,pak me to vzbudilo jesteparkrat za noc. Pak prisel Danik ke me,ze mel spatny sen,ze s Tatkou v aute bourali,ale nic se jim nestalo....od te noci mam MS bolesti ,chodi si jak se jim zachce,,...k tomu prujem.... Ocistka. 👍
Ty jo, za chvilku to příjde.
6. únor 2016
Hlavně bez komplikací, ten můj třetí byl nejhorší.
6. únor 2016
Tak už se to asi vážně chystá! Tak hlavně ať je to vše podle Tvých představ a bez komplikací ! Držím palce!
6. únor 2016
to vypadá na brzký porod..držim palce 🙂