icon

Uz bych si prala jaro,tohle neni zima,nemoci na kazdem kroku,uz mi z toho brzy hrabne... Neni tyden kdy neni nekdo z nas nemocny,... Lezime vsichni. Takovy chraplavy kasel jsem uz dlouho nezazila....jedeme v tom vsichni,nejhure ale deti. DANIK MEL vcera vecer a skoro celou noc vyssi teplotu,...presla sama,dnes mu je lepe...ale ten kasel je hnusny teda. BIBI taky kasel trhany hlenovity,vykasle. Ja se dnes probudila s oteklym krkem pod bradou,jestli je to z kasle nevim. Alespon ze Adol nekasle.

avatar

Přesně tak, už aby bylo teplo. Zítra jdu s Kubíkem k doktoru, bolest v krku nepřechází a má tam bílé puchýřky, takže čekám angínu. Mě už to taky začíná. ... Držte se u vás doma, ať je to brzy pryč! Hlavně ať jsi fit k porodu, aby se Ti dobře dýchalo.

21. únor 2016
avatar

mame to same a ma mamka jeste zanet dutin..placameme se a kdyz se zrovna nekdo citi,neco udela..

21. únor 2016
avatar

@romanazi zima je abyla slaba,bacili radi jak muzou. No to bude asi angina. Taky hlidam bily povlak,spis mam obavu o zanet prudusek u toho sileneho kasle,fakt jsme dlouho takivy nevidela u deti. Ja kaslu taky,v leze v noci je to des,au moje bricho.ale furt to preklepu dobre,... Muzsky je na tom asi nejlepe,...a Danik nejhur a to nas ted cekali tri dni litani po doktorech kvuli Danikove skoliose.

21. únor 2016
avatar

@gablona1 zanet dutin rikas?! Taky mate twkovy chraplavy kasel? Ale v krku nas ani jednoho neboli,nic,jen ten kasel a Bibi ma trochu rymicku....jinak nic a Danik v noci teplotu.k doktorce nejdu,zatim si vystacime...

21. únor 2016
avatar

@missymici no mamka,ma hnisavou rymu uz 5 den.Kasel mame vsichni..dbes dcera probrecela a prokaslala celou noc

21. únor 2016
avatar

@gablona1 mamka s tim byla u dr? Ma atb? U nas to vnoci uz prechazi....uz jen minimalne v noci kasliu,ale kdyz zacnou ,tak se pekne dusi. Chytne je to jednou dvakrat za noc. Ale pres den kasleme jak tuberaci.

21. únor 2016
avatar

jo byla..ona na dutiny docela trpi..bodejt by se nedusily,prave,ze tam stekaji ty hleny a nejdou v noci vykaslat

21. únor 2016
avatar

dusim se i ja

21. únor 2016
avatar

mamce dal mudr.antib.zatim nezabiraji

21. únor 2016
avatar

@gablona1 ou jej,...presne ma co delat dospely,netoz dite... No ja doufam ze to brzy vymizi ,k dr. Nechci s nimi jet,...

21. únor 2016