icon

Krásné odpoledne. Poraďte. O víkendu má být vedro. Co podniknout v Děčíně a okolí? Bude vedro i ve skalách? Třeba Tiske steny? Máte někdo zkušenost?

avatar

Ano, bude. Respektive přímo mezi skalami bude trochu chládek, ale od parkovani se tam nějakou dobu jde a je to do kopečka. A podle předpovědi má být v Tisé 36 až 38 stupňů, to ty skály nezachrání. Čast trasy je pak po náhorní plošině s krásnými výhledy....sice trochu zastíněné, ale vedro tam bude. Dobře bude asi jen když se nalepis na skálu ve stínu a budeš dělat mrtvého brouka 🙂

Dnes v 15:27
avatar

Šla bych kamkoliv do skal. Tisá, Jetřichovice, Krásná Lípa, lesem k Dolskému mlýnu

Dnes v 15:50