
15 / 36
oblečky zatím nesrovnané, určitě po vyprání napravím ;)
nááádherný, slintám 🙂 🙂
3. lis 2011
mmaarrkkeettkkaaaa
autor@sjusi děkuji ;) komoda 3tis + 500,- ta deska, která se pak dá odendat...
3. lis 2011
mmaarrkkeettkkaaaa
autor@edithn vždyt to máte taky nádherné :D
3. lis 2011
dekuju
3. lis 2011
jee to je krasny,muzu se zeptat na kolik vas prisel ten prebalovak je to krasne