icon

Pokojík Aguš + Naty

Tak jsme konečně dodělali pokojík pro Agátku. Práce s tím tedy bylo až až, tak doufám, že se bude maličké líbit...17. listopadu se chystáme do Ikei dokoupit nějaké doplňky, aby bylo vše dle našich představ...
24.11.2011 ještě to není úplně hotové, ale blížíme se do finále...
17.1.2013 po roce byl trochu upraven pokojíček, pořídili jsme koberec a odebrali nábytek aby měla Agátka více prostoru 😀
31.12. pokojík hotov, už jen přidělat lampičky na zeď, postýlka nachystána a už jen to miminko 🙂

avatar

Moc krásný!

3. lis 2011
avatar

nejkrásnější 🙂 to se bude určitě líbit 🙂

3. lis 2011
avatar

@tiburcia
@kfitecko23 holky mockrát děkuji ;) doufám že ano, když už s tim bylo tolik práce...

3. lis 2011
avatar

Nj, Péťa říkal, že broušení sádroše už dlouho nechce 🙂 Prdelce maličké se tam bude určo líbit...

3. lis 2011
avatar

Nádhernééé...úplně suuper 🙂

3. lis 2011
avatar

Dlooouho jsem nevidela tak krasnej a sympatickej pokojicek 🙂) jste moc sikovny 🙂)

24. lis 2011
avatar

@tynka89 děkujeme 😉

24. lis 2011
avatar

moc krasnoucky pokojik 🙂,my mame sadros po celem dome takze chapeme 😀

31. pro 2011
avatar

@camelinka děkuji 😉 to broušení a bordel zz toho bylo utrpení ...do toho obkládání dřevěných sloupů...děs, ještě že už je po.

31. pro 2011
avatar

@mmaarrkkeettkkaaaa tak tak :o) my dodelavali cely podkrovi az uz sme bydleli, to byl prach vsude, nikdy vic B-)

31. pro 2011
avatar

Nádherný pokojiíček!!! 😉

7. led 2012
avatar

@martinka87 děkujeme 😉

7. led 2012
avatar

nááádhernej pokojík a super barvičky

20. led 2012
avatar

@syvunka děkujeme 😉

20. led 2012
avatar

to je fakt uzasnej pokojicek, typicky holcici kralovstvi.. tam by se libilo i mne 🙂

20. led 2012
avatar

@heaven_angel to ráda slyším, snad se tam bude líbit i tomu našemu prckovi 🙂

20. led 2012
avatar

krááása, nikdy jsem neviděla hezčí pokojíček. V příštím životě se asi narodim jako vaše dítě :D

21. led 2012
avatar

@bassatorka jeee to je milé 😀 děkujeme...

21. led 2012
avatar

Nááááááádhera!!! 😉

21. led 2012
avatar

Úúúúúžasnéé 🙂 a vidím, že máme podobný vkus :-P

21. led 2012
avatar

no bezkonkurenčně nejkrásnější pokojíček na MK !! A ještě jsem teprve teď objevila, že je taky z Tábora 😀 no super, krása krása !! 😵

31. led 2012
avatar

@zet83 no téda takový komentář :D mockrát děkujeme, ačkoliv to tak určitě není 😉

31. led 2012
avatar

super pokojík, hned bych se nastěhovala🙂

31. led 2012
avatar

nádhernééééééééééé

31. led 2012
avatar

Nádhera, ty barvičky a vše kolem. 🙂 🙂

8. pro 2012
avatar

Nádherný pokojíček 🙂

18. led 2013
avatar

krása🙂

18. led 2013
avatar

máte to krásné moc a pěkně přehledné 🙂

18. led 2013
avatar

jedním slovem NÁDHERA!🙂

18. led 2013
avatar

nádhera, také budeme dělat pokojíček v těchto barvách 🙂 🙂

18. led 2013
avatar

Tak tohle je nádhera obrovská, krásnější pokojíček jsem ještě neviděla!!!!!

18. led 2013
avatar

@klaire22 děkujeme za milá slova 😉

18. led 2013
avatar

přenádherný pokojíček!

21. led 2013
avatar

krásný pokojíček 🙂

23. únor 2013
avatar

Nádherný, sladěný, kouzelný! Úplně vyhovuje mým představám o tom, jak by měl pokojíček vypadat, není přeplácaný, ani umělý je prostě perfektní. Smekám a ukládám si ho k sobě pro inspiraci 🙂

18. srp 2013
avatar

@kaipirosca děkujeme za milý komentář, hřeje mě, že se líbí i někomu jinému než mně 🙂

27. srp 2013
avatar

je to boží 🙂 opravdu nádhera

22. čer 2014