icon
1 / 36
avatar

krása.. kdybychom měli dvě holčičky, mám takovouto nějakou představu o pokojíčku také 🙂

21. led 2012
avatar

máte přenádherný pokojíček 🙂

21. led 2012
avatar

@deyana @luci_inka jsem ráda, že se líbí 😉

21. led 2012
avatar

no teda! ten je vážně úžasný 😵

21. led 2012
avatar

tak ten je super, klidně bych se tam nastěhovala : )))

21. led 2012
avatar

moc hezky pokojik.

31. led 2012
avatar

Stejný vkus plánuji v IKEA také nakoupit tento přebalovák🙂...

31. led 2012
avatar

Nádhera, nádhera, nádhera!!!

31. led 2012
avatar

@mmaarrkkeettkkaaaa ta výmalba je teda fakt skvělá! paráda!

31. led 2012
avatar

to je náídhera,jedním slovem nádhera,fakt 🙂 !!!

31. led 2012
avatar

Moc se vám to povedlo 🙂

23. únor 2012
avatar

nádherný pokojíček!!!!!

18. led 2013