
1 / 36
máte přenádherný pokojíček 🙂
21. led 2012
mmaarrkkeettkkaaaa
autor21. led 2012
no teda! ten je vážně úžasný 😵
21. led 2012
tak ten je super, klidně bych se tam nastěhovala : )))
21. led 2012
moc hezky pokojik.
31. led 2012
Stejný vkus plánuji v IKEA také nakoupit tento přebalovák🙂...
31. led 2012
Nádhera, nádhera, nádhera!!!
31. led 2012
@mmaarrkkeettkkaaaa ta výmalba je teda fakt skvělá! paráda!
31. led 2012
to je náídhera,jedním slovem nádhera,fakt 🙂 !!!
31. led 2012
Moc se vám to povedlo 🙂
23. únor 2012
nádherný pokojíček!!!!!
18. led 2013
krása.. kdybychom měli dvě holčičky, mám takovouto nějakou představu o pokojíčku také 🙂