icon
16 / 36
avatar

jak vás napadlo tam udělat ty pruhy a ty barevný kombinace??? je to fakt moc pěkný

3. lis 2011
avatar

@edithn barevně můj nápad a pruhy jsem vykoumala dlouhým hledáním na netu ;)

3. lis 2011
avatar

mate nadherne vymalovany fakt cucim s otevrenou pusou mooc se mi to libi🙂)

24. lis 2011
avatar

@lenicaa to jsem ráda, že se líbi, děkujeme 😉

24. lis 2011
avatar

a malovali jste sami? ja taky chtela pruhy,ale sami jsme si na to netroufli tak nakonec vyhrála tapeta ;)

21. led 2012
avatar

@bosorkajarka jj sami, bylo to tedy dosti náročné, ale povedlo se 😉 jen ta spotřeba lepenky 😀

21. led 2012
avatar

tak to jste moc šikovni klobouk dolu :D

21. led 2012