
27 / 36
To jste moc.krasne vymysleli, ty kabely jinak rusi. cim.jste pripevnovali kabwl ke.zdi? sorry za debilni dotaz ale my nejsme vubec kutilove.
18. led 2013
mmaarrkkeettkkaaaa
autor@sariss děkujeme...prodávají se takové hřebíčky s očkem ;) určitě v baumaxu, obi nebo podobně seženete 😉
18. led 2013
Koukam ti do alba protoze na pokojicek se chystame uz asi pul roku a je to fakt akutni. ale mozna se budem.stehovat takze zatim sbiram napady a urcite Ikea,po nakych 5 letech se to bude zas menit...dik za tip
18. led 2013
Super! 🙂