
37 / 62
chystáme se ven...
Krásná kombinézka. Taky honem objednávám něco teplejšího protože to vypadá že léto je definitvně pryč :o/
28. srp 2010

Krásná kombinézka. Taky honem objednávám něco teplejšího protože to vypadá že léto je definitvně pryč :o/
to je prostě můj slaďouš 🙂 ..obávám se, že jí láskou snim :*