Holky, prosím radu, kluk 10let chodí na judo tréninky 1,5h 2x týdně. Ted se stalo, že měl delší sportovní aktivitu, chůze 13km minulou neděli a dnes měli sportovní dopoledne, v obou případech bylo teplo a byl unavený, měl bolest hlavy, teplotu jen 36,6. Ještě ma rýmu i tak jsem mu dala paralen, stěžoval jsi, že mu je zima a na bolest hlavy. Za týden odjíždí na tábor, kde budou sportovat, loni byl taky a vše v pohodě. Myslíte že to bylo jen z toho tepla nebo na nej něco leze? S rozestupem týden je mi to divný, máte někdo zkušenost?
Tezko rict. Ale za me to muze byt klidne z horka,protoze prisly najednou tropy. Z mikiny do vedra. Syn mel ted v patek upal(uzeh) a to na to taky netrpi. Mel zimnici,teplotu,zvracel,byl unaveny a bolela ho hlava. Drzelo se ho to jeste v sobotu a v nedeli uz byl ok.
podle me z vedra.. Lidi kolabujou, takze bych to spis videla na to slunicko..