Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
modrykonik
27. srp 2021
248

Centrum recenzí: Místo, kde maminky radí maminkám

Nakupování je zábava. Většinou. Občas však přijde moment, kdy musíme vystoupit ze své komfortní zóny a sáhnout po produktech, se kterými zkušenost nemáme. Vybrat první náhradní kojeneckou výživu pro naše miminko, první příkrmy pro batole, novou kosmetiku, když se nám objeví první vrásky, nebo vychytávky do domácnosti, kterých je na trhu hromada a vybrat si z ní je kolikrát nad naše síly.

Proto jsme na Modrém koníku vytvořili Centrum recenzí. Místo, kde maminky radí maminkám, co se koupit vyplatí, co naopak méně. Kde sdílejí své zkušenosti s jednotlivými produkty či značkami prostřednictvím upřímných hodnocení. V našem Centru recenzí postupně přibývají nové a nové kategorie, značky i produkty a k nim desítky nových hodnocení.

Máš také dobrou nebo naopak špatnou zkušenost s výrobkem, o kterou se chceš s námi podělit? Není nic snazšího, než navštívit Centrum recenzí a napsat své krátké hodnocení. Za každé hodnocení ti navíc zašleme srdíčko s poděkováním. 💙 Jak tedy na to?

Vítejte v Centru recenzí

Prostředí Centra recenzí je víceméně intuitivní. Dostaneš se do něj přes hlavní menu na domovské stránce Modrého koníka.

Samotné Centrum recenzí nabídne vlastní menu, ve kterém najdeš všechny hlavní kategorie produktů, jejichž hodnocení se aktuálně v Centru nacházejí. Hlavní menu Centra recenzí nabízí také možnost vyhledání konkrétního produktu pod symbolem lupy. 🔎

Po rozkliknutí hlavních kategorií se dostaneš do seznamu produktů, ke kterým je aktuálně možné recenze přidávat. Ve vrchní části seznamu se nacházejí také odkazy na podkategorie pro snadnější orientaci v záplavě produktů.

A jak napsat hodnocení konkrétního produktu?

Jednoduše, rozklikneš si požadovaný výrobek a pod krátkým popisem najdeš modré tlačítko "Napiš svou zkušenost", prostřednictvím kterého se dostaneš do formuláře, kde už můžeš svobodně vyjádřit svůj upřímný názor na vybraný produkt.

Po odeslání recenze nepanikař, že se okamžitě neobjevila mezi hodnoceními pod produktovou stránkou. Naši admini ji nejprve musí schválit. Je to z důvodu, abychom sebe i vás chránili před trolly a hejtermi. Však to znáte...

Nenašla jsi v Centru recenzí "svůj produkt"?

Nevadí. Pošli nám podnět a my jej do Centra přidáme za tebe! Produtky zde postupně přibývají a přibývat budou, ale pokud je již nyní nějaký, který tam chceš mít a napsat k němu hodnocení, dej nám vědět zde a my ho tam umístíme.

Věříme, že naše Centrum recenzí bude pro Modrého koníka a naše uživatelky přínosem. Že se stane vaším věrným průvodcem při nákupech a usnadní vám náročné rozhodování, zda koupit to či ono.

Váš Modrý koník tým

Začni psát komentář...