Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  modrykonik
  Včera v 07:32    Čtené 470x

  Pracovní nabídka: Hledáme nákupní maniačku Modrého koníka!

  Milé maminky, ženy, nákupní maniačky,

  v koníku stále vymýšlíme novinky, které by vám usnadňovaly každodenní starosti, ale také přinášely čím dál více radosti. Proto přicházíme s něčím perfektním - a k tomu budeme potřebovat jednu z vás! Hledáme právě tebe? Pojďme to zjistit.

  Nakupuješ ráda? Orientuješ se v nejnovějších trendech? Chtějí od tebe kámošky radu, když se nedokážou rozhodnout, který produkt si vybrat? Trávíš ráda svůj čas na internetu a na Modrém koníku? Pokud jsi na všechny otázky odpověděla “ano”, tak to vypadá, že hledáme zrovinka tebe.

  Co bude tvou prací?

  Práce snů každé „nákupní maniačky“ má konkrétní podobu – staň se nákupní poradkyní na Modrém koníku. Spoj příjemné s ještě příjemnějším! Už žádné výčitky při projíždění eshopů, hledání recenzí, vyhledávání produktů a trávení času na Modrém koníku. Protože přesně tohle bude součástí tvé pracovní náplně. Je jedinečná. Placená. Vysněná. A přitom užitečná. A nejlepší na tom je, že to dáme tvému muži písemně - černé na bílém🙂

  Budeš psát články s doporučením na zajímavé a oblíbené produkty a zároveň budeš radit ostatním s výběrem toho, co právě hledají. Nebo možná zatím ani nehledají. Můžeš se jednoduše stát jejich nákupním guru, který jim ochotně poradí v případě otázek, nejasností a dokáže přihlédnout i k jejich preferencím a přáním.

  Koho hledáme?

  Hledáme zkrátka někoho, kdo bude držet ochrannou ruku nad nákupy ostatních maminek. A jak to myslíme? Do našeho týmu hledáme chytrou maminku, která má v malíčku všechny novinky na trhu. Na prsteníček si nasadí pouze takový šperk, který má styl a dobré hodnocení. Prostředníček využívá leda tak k vyzkoušení nejnovějšího laku z „drogérky“. Ukazováček má vždy připravený k pátrání na internetu a prohlížení nejnovějších trendů. V případě, že chce varovat před něčím, co může být ztrátou času či peněz, ho ale umí i vztyčit. A palec? Ten zvedne pokaždé, když narazí na zajímavý produkt, který s radostí doporučí ostatním maminkám.

  Máš pocit, že píšeme o tobě? Tak si na to plácněme. Nebo vlastně ještě ne, protože kromě výše uvedeného potřebujeme i to, abys dobře ovládala gramatiku. Protože každá správná nákupní maniačka ví, že nejlepší produkt je ten „doporučený“, a nikoliv „doporučení“. Nebo že visačka na oděvu se píše s měkkým „i“ – protože to, co visí, nemůže být tvrdé ;)

  Co nabízíme?

  • Jedinečnou zkušenost, při které spojíš svůj koníček s prací, 
  • nové dovednosti a zkušenosti, které reálně využiješ v dalším pracovním životě, 
  • flexibilní pracovní dobu a práci z pohodlí svého domova, 
  • finanční odměnu na autorskou smlouvu.

  Zapoj se!

  Aby ti tahle skvělá nabídka neproklouzla mezi prsty, neváhej dlouho. Vyplň TENTO FORMULÁŘ a zkus své štěstí. Štěstěna se možná usměje právě na tebe. Výběr ukončíme 31.05.2021 a úspěšným adeptkám se ozveme prostřednictvím interní pošty.

  Modrý koník tým

  modrykonik
  4. kvě 2021    Čtené 546x

  Vítáme novou Ambasadorku!

  Milé koníkovky!

  Čas plyne jako voda a nadešel taky čas, kdy se loučíme s další ambasadorkou. Jak se říká, život je změna a ta se občas uděje i v ambasadorských řadách. Proto Peťku @88petule na pozici Ambasadorky vystřídala Mirka @mikolisek .

  Více o Mirce se dozvíte v jejím úvodním článku.

  Pořád se tedy můžete těšit na inspirativní články a novinky z “kuchyně” Nestlé. 

  Touto cestou bych se chtěla poděkovat Peťce za její výjimečně dobrou práci, nadšení, houževnatost a úžasnou energii, kterou denně na stránky Modrého koníka přinášela. Děkujeme Peti!

  Vás, drahé uživatelky, zvu do vynovené skupinky Zdravý začátek s Nestlé.

  A nezbývá mi nic jiného, jen popřát nové Ambasadorce Mirce, ať se jí s námi příjemně klusá v modrokoníkovském sedle. 🙂  Těšíme se na Tvé inspirativní příspěvky! <3

  Katka za Modrý Koník

  Zaujalo tě něco na stránce? Všimla sis pěknou fotku, narazila na zajímavý článek? Označ ho hashtagem #vybrali_jsme a my ty nejlepší příspěvky zařadíme na titulku, Instagram či Facebook Modrého koníka.

  modrykonik
  24. únor 2021    Čtené 269x

  Rozloučili jsme se s Ambasadorkou Dr.Brown's

  Ahojte, maminky, 

  zřejmě jste si všimly, že jsme se rozloučily s @mariegroth, která byla součástí značky Dr.Brown's. S dobrou náladou, s úsměvem na rtech a s pozitivní energií nás vtáhla do světa produktů Dr.Brown's. Přinášela nám novinky z tohoto dětského světa a inspirovala nás nejen svými každodenními příspěvky, ale i krásnými články. Také nás potěšila nejednou soutěží a nechala nás nahlédnout do svého zajímavého života.

  Maruško, moc ti za všechno děkujeme. Vložila jsi do své role Ambasadorky i své srdce a duši, což bylo na tvých příspěvcích znát. Nejen já, ale určitě i ostatní maminky se budou těšit na tvé další příspěvky. Proto nám zůstaň věrná a inspiruj nás i nadále.

  Přejeme ti hodně radosti, štěstí a spokojenosti, ať už se tvé kroky budou ubírat jakýmkoli směrem.

  dominika_c za Modrý koník

  modrykonik
  13. únor 2021    Čtené 1441x

  Nestlé Baby hledá novou Ambasadorku!

  Únor není pouze měsícem lásky, ale i novinek a nových příležitostí ❤ Hledáme totiž novou Ambasadorku pro Nestlé!

  Naše skvělá @88petule vám přinášela zajímavosti, informace a tipy ze světa kojenecké výživy. Nicméně čas je nekompromisní a děti rostou jako z vody, proto hledáme novou Ambasadorku, která by spolu se svým prckem převzala po Petře žezlo.

  Značka Nestlé Baby je s vámi a s vaším děťátkem od samého začátku. Kojenecké mléko BEBA je součástí prvních okamžiků šťastných a spokojených dětiček. Dětská výživa je zase doprovází na cestě plné poznávání a pokroků. Historie značky sahá až do roku 1866, kdy byla založena. Jméno nese po lékárníkovi a vynálezci jménem Henri Nestlé, který stojí i za zrodem prvního revolučního produktu firmy, kterým byla náhradní dětská mléčná výživa.

  Značka Nestlé Baby ví, že každá maminka chce pro své děťátko pouze to nejlepší. Proto přináší široké spektrum produktů, které jim pomáhají s každodenními radostmi i starostmi mateřství. Kromě kojeneckých mlék a speciálních kojeneckých mlék nabízejí i kaše, ovocné kapsičky, sušenky, mléčné dezerty či mlíčka s kaší.

  Jaká by měla být Ambasadorka?

  Maminka, kterou hledáme, by měla být pozitivní, aktivní a komunikativní žena s děťátkem od 6 měsíců, které netrpí potravinovými alergiemi. Oddanost značce, zkušenost a spokojenost s produkty Nestlé a BEBA jsou samozřejmostí. Budoucí Ambasadorce by neměla chybět chuť do psaní a focení, neboť nás prostřednictvím příspěvků, článků a fotek bude nejen bavit, ale také informovat a vzdělávat. Proto by měla být otevřená novým výzvám, být aktivní na sociálních sítích a chtít se rozvíjet a rozšiřovat své znalosti. Měla by to být zkrátka šikovná, cílevědomá maminka, která se s radostí vydá na novou, dobrodružnou cestu, na kterou vás vezme s sebou.

  Co ti práce Ambasadorky dá?

  • systematickou práci na jednom konkrétním projektu s reálným využitím v dalším pracovním životě,
  • nové a moderní dovednosti, které se hodí do životopisu,
  • jedinečnou zkušenost propagovat svou šikovnost a talent prostřednictvím důvěryhodné a stabilní značky,
  • a samozřejmě finanční odměnu 4 706 Kč měsíčně na dohodu o provedení práce.

  Jak se zapojíš do konkurzu?

  Myslíš si, že hledáme právě tebe? Tak vyplň náš dotazník a zkus své štěstí. Využij šanci realizovat se, vzdělávat a pracovat na sobě. Napiš nám, proč bys právě ty byla tou nejlepší Ambasadorkou pro Nestlé Baby. Pokud máš nějaký svůj blog, určitě se jím pochlub. Nezapomeň zmínit, jestli tvému děťátku chutná BEBA a které další produkty Nestlé jsou u vás oblíbené. Zkus nám dát i jeden konkrétní nápad, který bys zrealizovala, kdyby ses stala Ambasadorkou!

  Novou Ambasadorku vybereme spolu s lidmi z Nestlé. Čas na vyplnění dotazníku máš do 16.2.2021.

  Držíme palce, těšíme se na vaše příspěvky a přejeme hodně štěstí! 🙂

  dominika_c za Mordý koník team

  modrykonik
  5. led 2021    Čtené 302x

  Loučíme se s Ambasadorkami Sunar a Baby Dove

  Ahoj, 

  jednou nohou jsme vstoupili do nového roku a přitom doufáme, že bude lepší než ten minulý. Ale rozloučit se musíme nejen s rokem 2020, ale i se dvěma skvělými ambasadorkami. O co snáze se nám loučí s minulým rokem, o to těžší je rozloučení s našimi ambasadorkami @michaelllas a @vanea 🙂 Kdo je na koníku „jako doma“, určitě ví, o koho se jedná ;)

  @michaelllas zastupovala firmu Sunar a provázela nás světem dětských chutí. Mimo to, že byla jednou z nás a nechala nás nahlédnout do svých všedních dní, nás zásobovala množstvím soutěží a především spoustou zajímavých a užitečných informací (nejen) o dětské stravě. Nevím, jak vám, ale mně budou její články strašně chybět. Věřím však, že Míša bude na koníku nadále aktivní a že o ní ještě uslyšíme ;)

  @vanea vás zase pozvala do voňavého a jemného světa kosmetiky starající se o tu nejjemnější pokožku našich nejmenších. Irčo, děkujeme za tvoje posty, inspirace, soutěže, oku lahodící fotky a zkrátka všechno, co jsi během působení jako Ambasadorka pro Baby Dove vytvořila. Také věřím, že i ty zůstaneš Modrému koníku věrná a občas nám dáš vědět, jak se máš 🙂

  Děvčata, doufám, že vám tu mezi námi bylo dobře, že vám to hodně dalo, posunulo vás to vpřed a budete na tyto časy vzpomínat s úsměvem. Přeji vám, aby vám další životní etapa přinesla jen to nejlepší a ať se vám splní vše, co si přejete. 

  Budeme rádi, budete-li s námi sdílet vaše zážitky i nadále, ať už bude vaše další cesta jakákoliv 🙂 

  @dominika_c za Modrý koník

  modrykonik
  30. lis 2020    Čtené 1050x

  Vánoční maraton s Ambasadorkami: 14 dní soutěží a inspirace

  O chvíli to vypukne! Nebo to už vypuklo? ;) Čas vánoční, který zahřeje srdíčka a rozzáří oči. Zpříjemněte si spolu s námi čekání na Štědrý den. Dejte letos sbohem stresu a povinnostem, které vám nepřinášejí radost. Pojďte se pobavit, odpočinout si, dozvědět se něco nového, inspirovat se a vyhrát krásné ceny nejen pro sebe, ale i pro své blízké. Protože dvoutýdenní vánoční maraton našich Ambasadorek právě začíná! A bude přesně takový, jaký má být – inspirující, veselý a v neposlední řadě štědrý.

  Ať už máte doma miminko, malého rošťáka, puberťáka či na svůj poklad teprve čekáte, určitě si přijdete na své. Výhry budou skutečně pestré, od drobností až po hodnotné výhry. Štěstí je potřeba pokoušet neustále, proto nezmeškejte šanci vyhrát. Pokud se vám však nepodaří vyhrát nic materiálního, nic to. Mohu vás ujistit, že si odnesete něco navíc – množství inspirace, tipů a veselé nálady. A to je k nezaplacení, souhlasíte? Sledujte od 1.12. do 14.12.2020 hashtag #vanoce_s_ambasadorkami a #tyden_s_ambasadorkami.

  Jak budou dny s Ambasadorkami probíhat?

  Jak jsme zmínili výše, čeká vás skutečně všehochuť výher. A jak to bude fungovat? Velmi jednoduše. Každý den se můžete těšit na článek na vánoční téma od jedné z Ambasadorek. Tento článek bude vždy doprovázet i soutěžní článek jiné Ambasadorky. Protože, jak se říká, "ve dvou se to táhne líp". ☺

  Tak pozorně sledujte, lajkujte a komentuje. Dobu trvání soutěže a její pravidla se dozvíte přímo v článku.

  • Soutěž bude probíhat vždy od dopoledne do večera, konkrétní čas si pokaždé určí daná Ambasadorka a uvede ho v soutěžním článku.
  • Výherce bude vybrán pomocí generátoru náhodných čísel a vyhlášen bude buď ještě ten den, nebo druhý den dopoledne. Opět záleží na konkrétní Ambasadorce.

  Pro účast je potřeba splnit tři podmínky:

  1. Dát like soutěžnímu článku.
  2. Odpovědět v komentáři na soutěžní otázku.
  3. Dát like Vánočnímu článku ze stejného dne (ze stejného dne, ve kterém vyšla aktuální soutěž – pozor, článek bude u jiné Ambasadorky).

  A kde soutěže hledat? Naše Ambasadorky jsou: 

  #femibion - Hanka - @hanica83
  #vileda - Ivana - @ivakalinova
  #babydove - Irena - @vanea
  #sterimar - Kristýna - @kristinandbaby
  #pepco - Katka - @tratatundra
  #fisherprice - Péťa - @petuliiik01
  #sunar - Míša - @michaelllas
  #dm - Veronika - @apacheee
  #drbrowns - Maruška - @mariegroth
  #nestle - Petra - @88petule

  Startujeme 1.12.

  Ponořte se naplno do vánoční nálady a najděte si od 1.12. do 14.12. malou chvilku pro sebe. Udělejte si kávu či voňavý čaj, zapněte si v klidu Modrého koníka a nechte se vtáhnout do vánoční atmosféry, kterou nám vykouzlí naše šikovné Ambasadorky. Můžete se těšit na články o vánočních tradicích či adventních věncích a kalendářích, ale také se dozvíte oblíbené vánoční recepty či tipy na vánoční tvoření a focení. Je se skutečně na co těšit!

  Krásné vánoční svátky plné radosti, dobré nálady a krásných chvil vám přejí Ambasadorky a Modrý koník!

  modrykonik
  31. srp 2020    Čtené 299x

  Loučíme se s Ambasadorkou Zapf Creation

  @kikina7 nás 2 roky doprovázela kouzelným světem panenek, proto je nám líto, že dnešním dnem končí její působení jako Ambasadorka pro značku Zapf Creation.

  Mnohé jsme se díky ní vrátily do dob dětství a alespoň na chvíli v sobě nechaly ožít to věčné dítě, které se v každé z nás skrývá. Dokázala, že panenka není pouhou hračkou, naladila nás na panenkovskou vlnu a zavedla nás do růžového světa. Přečtěte si její článek na rozloučenou, ve kterém vám navíc představí jejíw TOP 5 na rozloučenou.

  Báro, děkujeme Ti pěkně za všechny Tvé příspěvky, kterými si nám zpříjemňovala dny. Za Tvé inspirace, fotky, soutěže, zkrátka za všechno, co si své roli dala. Věřím, že na ambasadorské dny budeš vzpomínat s úsměvem a že Tě kroky v nové etapě života zavedou tím správným směrem. Ať se Ti splní všechny Tvé pracovní, ale i osobní sny a přání 🙂

  Jak si napsala i ty sama, ani my nemáme rádi loučení, proto se s tebou neloučíme. Věříme, že mezi nás zavítáš stejně často jako doposud. 

  Skupinka Zapf Creation - ráj pro holčičky také nadále funguje a bude se těšit na vaše příspěvky a inspirace.

  Báro, ještě jednou děkujeme ❤

  Dominika a Modrý koník

  modrykonik
  2. srp 2020    Čtené 991x

  Na letní vlně s Ambasadorkami: 14 dní soutěží, inspirace a letních tipů

  Sluneční paprsky nás šimrají na tváři a vzduchem se nese sladká vůně léta. To, že tento rok příliš nepřeje cestování, ještě neznamená, že si ho nemůžete užít naplno. Léto je v plném proudu! Vždyť dny plné nezapomenutelných vzpomínek a dlouhé teplé večery s přímořskou atmosférou si můžete užít i v pohodlí domova – na dobrodružný letní výlet vás totiž vezmou naše úžasné Ambasadorky! 

  A co vás čeká? Mnoho soutěží o krásné či praktické ceny, hodně tipů, triků či informací. Nahlédneme do dob minulých a zavzpomínáme si na nejkrásnější vzpomínky z dětství, nahlédneme také do budoucna a načneme téma cestovatelských snů. Ambasadorky vám přinesou tipy na výlety, baby friendly hotely, ale i na různé letní aktivity s dětmi. A jaký by to byl letní maratón bez chutných dobrot, ledových káv či letních drinků? V rámci dvoutýdenního programu letních aktivit vám Ambasadorky prozradí také různé chutné recepty. Tak co, milé dámy, přijímáte pozvání na tuto parádní letní jízdu? Tak sledujte od 3.8. do 19.8.2020 označení #leto_s_ambasadorkami 🙂

  Jak budou dny s Ambasadorkami probíhat?

  Každý den se můžete těšit na článek od jedné z Ambasadorek, který bude zaměřen na téma LETNÍ TIPY. Tento článek bude vždy provázet také soutěžní článek od jedné z nich. Výhry budou skutečně rozmanité a můžete se těšit nejen vy, ale na své si přijdou i vaše dětičky.

  Sledujte profily Ambasadorek @kikina7 @ivakalinova @petuliiik01 @vanea @mariegroth @mummy88 @apacheee @88petule @hanica83 @michaelllas @tratatundra a @kristinandbaby 🙂 Každý den bude tedy patřit jedné Ambasadorce, která uveřejní na svém profilu zajímavou soutěž.  Dobu, po kterou bude soutěž trvat si určí každá Ambasadorka sama (obvykle je ukončení soutěže do 23:59 hod. v den spuštění).  Podrobná pravidla vždy najdete přímo v soutěžním článku.

  Pro účast je potřeba splnit tři podmínky: 

  1. Dát like soutěžnímu článku.
  2. Odpovědět v komentáři na soutěžní otázku.
  3. Dát like letnímu článku ze stejného dne (ze stejného dne, ve kterém vyšla aktuální soutěž – pozor, článek bude u jiné Ambasadorky). 

  Startujeme v pondělí 3.8.

  Milé maminky, těhulky, ženy, zkuste každé ráno na chvíli zpomalit a najděte si chvíli pro sebe. Otevřete Modrého koníka, zapojte se do soutěže a přečtěte si jeden z mnoha zajímavých článků s letními tipy. Užívejte si léto naplno a nalaďte se na letní vlnu spolu s našimi Ambasadorkami. Ať je i toto léto plné krásných vzpomínek, spontánních dobrodružství či nezapomenutelných zážitků. Nechte se vtáhnout do víru letních radostí 🙂

  Nezapomenutelné léto dle vlastního gusta vám přejí Ambasadorky a Modrý koník!
  #zapfcreation #vileda #fisherprice #babydove #drbrowns #joie #femibion #dm #nestle #sunar #pepco #sterimar

  modrykonik
  5. kvě 2020    Čtené 449x

  Rozloučili jsme se s Ambasadorkou Lässig

  Ahoj, maminky,

  určitě jste již postřehly, že jsme se už před nějakou dobou rozloučili se Zuzkou, jež byla součástí značky Lässig, kterou zastupovala jako Ambasadorka. @rebe vám z tohoto kouzelného dětského světa pravidelně přinášela novinky, inspirovala vás, psala krásné články, organizovala soutěže, dávala různé tipy a určitě se stala součástí nejedné domácnosti. Čas však neúprosně letí. A jak už to chodí, to dobré a příjemné uteče ještě rychleji. Proto bych tímto chtěla jménem celého Modrého koníka ještě jednou Zuzce poděkovat. Zuzčin rozlučkový článek si můžete přečíst ZDE.

  Zuzi, moc ti děkujeme za všechny tvé inspirace, soutěže, slova, zkrátka za všechno, co jsi této své roli dala. Děkujeme ti za pozitivní energii, kterou jsi zpříjemňovala Modrého koníka.

  Zuzka však na Modrém koníku zůstává a věřím, že nás i nadále bude inspirovat a rozdávat kolem sebe všechno to pozitivní a srdečné, co z ní přímo srší.

  Skupinka Lässig pro mámu, pro děti, pro rodinu ale nadále funguje, takže místo, kde si můžete vyměňovat tipy a sdílet své zkušenosti, nezmizí.

  Ještě jednou velký dík Zuzce za to, že do ambasadorování dala to nejdůležitější - své srdce ❤ Myslím, že mluvím za všechny, když napíšu, že se nadále budeme těšit na tvé další příspěvky 

  dominika_c za Modrý koník

  modrykonik
  1. dub 2020    Čtené 402x

  Vítáme novou Ambasadorku Nestlé!

  Tramtadadá! Dnešním dnem začíná na Modrém koníku své působení Ambasadorka pro Nestlé. Značka Nestlé nabízí nejen kojenecká mléka a speciální kojenecká mléka, ale i kaše, ovocné kapsičky, sušenky, mléčné dezerty a mlíčka s kaší. Můžete se těšit na výživu BEBA COMFORT, ale i další dobroty jakou jsou kapsičky Naturnes a kaše Sinlac. Neminou vás ani soutěže a zajímavé články.

  Historie značky Nestlé začíná v roce 1866, kdy Anglo-Swiss Condensed Milk Company otevírá ve Švýcarsku první evropský závod na kondenzované mléko. V roce 1867 pak vynalézá Henri Nestlé přelomovou dětskou výživu a v roce 1905 je fúzí s Anglo-Swiss založena nová společnost, později známá jako Nestlé Group. To je ve zkratce vznik známé značky Nestlé, která od té doby přináší dospělým i dětem chutné a hlavně kvalitní produkty. Záměrem Henriho Nestlé bylo pomoci maminkám, které měly problémy s kojením a tím pomáhat tehdejším dětem. Henri Nestlé si dobře uvědomoval, že maminky chtějí pro své děti to nejlepší, především, aby dobře prospívaly a byly zdravé. 

  Kdo je nová Ambasadorka Nestlé?

  Všechny zajímavé informace i soutěže vám bude přinášet Ambasadorka Petra, která není na Modrém koníku žádným nováčkem. Na stránce ji najdete pod přezdívkou 88petule. Mnoho z vás ji zná a kdo nezná, ráda se mu představí a více o sobě prozradí ve svém článku

  Péťa vás bude zásobovat krásnými fotkami, zajímavými informacemi o produktech Nestlé a bude publikovat i články na důležitá témata jako například imunita dětí. Sledujte její blog a přidejte se i do skupiny Zdravý začátek s Nestlé. Jedině tak vám neuniknou ani soutěže o chutné balíčky pro vaše nejmenší!

  Přejeme Pétě, ať jí nová role Ambasadorky Nestlé padne jako ulitá! <3

  janysevka za Modrý koník team

  modrykonik
  26. bře 2020    Čtené 2309x

  Roušky aneb vzájemná pomoc na Koníku

  Ahoj, Koník na vás myslí a pevně věří, že jste všichni v pořádku a zdraví. 

  Máme pro vás pár informací, týkajících se vzájemné pomoci na Koníku v období, které pro nikoho z nás není jednoduché. 

  Všimli jsme si, že se Zeď zaplnila nabídkami i poptávkou po ochranných rouškách. Mnohé z vás doma roušky šijí a mohou nabídnout ostatním. Momentálně je takových příspěvků velké množství a postupně na zdi zapadají, a to je škoda. Proto vznikla v našem Bazaru samostatná rubrika Roušky kam můžete svoje výrobky vkládat a stejně tak si vybrat ochrannou roušku právě pro vás. 

  Víte, že Česká pošta aktuálně přepravuje roušky bez poštovného? Přečtěte si, jak to funguje.

  Zeď by i nadále měla sloužit ke sdílení informací, zkušeností, rad a nápadů 🙂

  Děkujeme za pochopení, vážíme si toho, že si na Koníku pomáháte. 

  Opatrujte se. 

  Modrý koník team

  modrykonik
  19. únor 2020    Čtené 1491x

  Nestlé Baby hledá Ambasadorku

  Historie značky Nestlé začíná v roce 1866, kdy Anglo-Swiss Condensed Milk Company otevírá ve Švýcarsku první evropský závod na kondenzované mléko. V roce 1867 pak vynalézá Henri Nestlé přelomovou dětskou výživu a v roce 1905 je fúzí s Anglo-Swiss založena nová společnost, později známá jako Nestlé Group. To je ve zkratce vznik známé značky Nestlé, která od té doby přináší dospělým i dětem chutné a hlavně kvalitní produkty. Nezapomíná ani na maminky a miminka, a proto nyní vyhlašujeme konkurz na Ambasadorku pro značku Nestlé Baby!

  Záměrem Henriho Nestlé bylo pomoci maminkám, které měly problémy s kojením a tím pomáhat tehdejším dětem. Henri Nestlé si dobře uvědomoval, že maminky chtějí pro své děti to nejlepší, především, aby dobře prospívaly a byly zdravé. Značka Nestlé Baby nabízí nejen kojenecká mléka a speciální kojenecká mléka, ale i kaše, ovocné kapsičky, sušenky, mléčné dezerty a mlíčka s kaší. 

  Jaká by měla být Ambasadorka pro Nestlé Baby?

  • Hledáme maminku s dítětem starším 6 měsíců, které netrpí potravinovými alergiemi. Pokud se zajímáte nejen o dětskou výživu a trendy v péči o dítě, čtěte dále.
  • Budoucí Ambasadorka by měla mít cit pro jazyk a umět psát poutavé a osobité články. Pokud máš zkušenosti s psaním např. formou blogu, neváhej tuto informaci a odkaz na blog uvést v dotazníku.
  • Budoucí Ambasadorka by měla umět pěkne fotit.
  • Budoucí Ambasadorka by měla mít již zkušenosti s produkty Nestlé Baby.
  • Hledáme flexibilní, pečlivou a organizovanou maminku.

  Co ti práce Ambasadorky dá?

  • systematickou práci na jednom konkrétním projektu s reálným využitím v dalším pracovním životě,
  • nové a moderní dovednosti, které se hodí do životopisu,
  • jedinečnou zkušenost propagovat svou šikovnost a talent prostřednictvím důvěryhodné a stabilní značky,
  • a samozřejmě finanční odměnu 4 706 Kč měsíčně na dohodu o provedení práce.

  A také spoustu zábavy, nové přátele, i nás, tým MK 🙂 Něco se naučíš a nebudou to všední zkušenosti. Realizuj se na místě, které tě baví a spolupracuj se značkou, kterou máš ráda. O tom je být Ambasadorka na Modrém koníku.

  Jak se zapojit do konkurzu?

  Do konkurzu na Ambasadorku Nestlé Baby se zapojíš jednoduše. Stačí do neděle 23. 2. 2020 vyplnit tento dotazník

  Napiš nám, proč bys ty byla nejlepší možnou Ambasadorkou pro Nestlé Baby. Napiš nám o sobě, tvé rodince a miminku. Můžeš se klidně rozepsat. Zkus nám dát i jeden konkrétní nápad, který bys zrealizovala, kdyby ses stala Ambasadorkou!

  Ambasadorku vybere tým z Nestlé ve spolupráci s MK. Vybraným kandidátkám se ozveme emailem.

  Těšíme se na vaše příspěvky a přejeme hodně štěstí! 

  janysevka za Modrý koník team

  modrykonik
  19. únor 2020    Čtené 700x

  Dny se značkou Stérimar začínají!

  Nosní sprej Stérimar, zdravotní prostředek, který možná už používáte, možná jste o něm jen slyšely a možná se o něm chcete dozvědět více. Celý tento týden budete mít možnost si o sprejích Stérimar povídat ve fóru v rámci Dnů se značkou. Ambasadorka Stérimar Kristýna vás provede portfoliem produktů, bude odpovídat na vaše dotazy, dozvíte se rady i tipy pro dětskou nosní hygienu a můžete se podělit o své zkušenosti se Stérimar. Nebudou chybět ani soutěže o zajímavé ceny!

  Značka Stérimar vznikla už v roce 1975, kdy Francouz Francoise Herlemont spustil výrobu mořské vody ve spreji. Umožnil tak všem, kteří se nemohou často koupat v moři a dýchat mořský vzduch, pocítit blahodárné účinky mořské vody. Spreje Stérimar jsou vhodné jako prevence rýmy a jsou účinné i v případě, že vás trápí ucpaný nos. Stérimar myslí i na citlivé dětské nosíky a v nabídce Stérimar najdete produkty pro nejmenší děti ve věku 0-3 let.

  Sledujte tento týden blog Ambasadorky Stérimar kristinaandbaby a fórum Dny se Stérimar. Nedávno také maminky z Modrého koníka testovaly Stérimar a sepsaly všechny své dojmy v recenzích, které najdete v záložce Testujeme

  modrykonik
  17. únor 2020    Čtené 1134x

  Vítáme novou Ambasadorku Dr.Brown's

  Milé koníkovky,

  rádi bychom vám představili novou Ambasadorku Marušku alias mariegroth, které bude od dnešního dne zastupovat značku Dr. Brown's na Modrém koníku. Značka Dr. Brown's nabízí těhotným ženám, maminkám a jejich miminkům produkty prémiové kvality: dudlíky, antikolikové lahvičky, držáky na láhve i dudlíky, bryndáky, kousátka, savičky, hrnečky, chrániče bradavek, vložky do podprsenky apod. Produkty Dr. Brown's jsou kvalitní a zároveň cenově dostupné pro všechny. Právě proto jsou volbou číslo 1 u maminek v USA a Velké Británii.

  Na základě klinického výzkumu přináší speciální řešení pro všechny problémy s bříškem. Výrobky Dr. Brown's podporují zdravé papání, zachování vitamínů v mateřském a jiném mléce a pomáhají redukovat koliky a ublinkávání. Značce Dr. Brown's záleží na zdraví maminek i dětí, mají řešení na mnoho problémů s kojením a jejich produktům věří ženy po celém světě.

  Kdo je nová Ambasadorka a kde ji sledovat?

  Maruška a její syn Maverick vám budou přinášet nejen informace produktech Dr.Brown's, ale budou vás zásobovat i zajímavými články a tipy ohledně kojení, přikrmování a zdraví miminek. Nebudou chybět ani oblíbené soutěže o zajímavé ceny. Maruška se vám představí ve svém článku, my jen prozradíme, že žije ve Spojených státech a ani časový posun jí nezábranil v tom, aby se s nadšením chopila své nové role Ambasadorky.

  Sledujte Maruščin blog a připojte se k její skupince Spokojené děťátko a maminka s Dr.Brown’s

  Za Modrého koníka přejeme Maručce hladký start a spoustu kreativních nápadů! Těšíme se na všechny Tvé příspěvky i články a také na to, že nám přiblížíš, jak se žije "za velkou louží".

  Hodně štěstí

  janysevka za Modrý koník team

  modrykonik
  14. únor 2020    Čtené 755x

  Loučíme se s Ambasadorkou Fred&Flo

  Milé koníkovky,

  těm, které sledovaly Míšu, jejího syna Jonáše a značku Fred&Flo, nenesu dobrou zprávu. Dnešním dnem totiž na Modrém koníku michalelka jako Ambasadorka značky Fred&Flo končí. Míša vám v předchozích 6 měsících přinášela novinky, dávala tipy na tvoření, psala články, bavila vás příspěvky a fotkami a pořádala soutěže o celou řadu produktů Fred&Flo. Také moderovala skupinku Fred&Flo, která se pod jejím vedením pěkně rozrostla! Půl roku uběhlo jako voda a nachýlil se čas k ukončení spolupráce.

  Míša samozřejmě na koníku zůstává dál, jen jí z profilu zmizí ambasadorské označení. Za Modrého koníka děkuji Míše za její nadšení, energii a čas, který do tvoření příspěvků, soutěží i článků dala. Jsme rádi, že jsme spolu mohli strávit alespoň těch 6 měsíců a těšíme se, že budeme Míšu snad dál vídat na Modrém koníku.

  Skupinka Fred&Flo bude nadále fungovat a můžete si tak stále vyměňovat názory na produkty a značku a dávat si tipy na akce a slevy.

  Míše přejeme hodně štěstí a úspěchů do jejích dalších plánů a projektů 🍀❤️

  janysevka za Modrý koník team

  modrykonik
  5. únor 2020    Čtené 1065x

  Poradna Ligy lidských práv s Karlem Lachem

  Karel Lach vede společně s kolegyní Annou Štefanidesovou online právní poradnu Ligy lidských práv. Zaměřují se především na práva pacientů, práva dětí a diskriminaci dětí ve vzdělávání a práva dětí a rodičů při zásazích státu do rodiny.

  V poradně na Modrém koníku se zaměřuje na lidská práva a jejich závažnější porušování. Naopak se nezabývá se oblastmi výživného, rozvodů, sociálního zabezpečení, pracovních a spotřebitelských vztahů apod. Rád Vám zodpoví dotazy týkající se jeho zaměření, v opačném případě Vás odkáže na jiné poradenské subjekty. Pokud chcete být pravidelně informováni o novinkách a činnosti Ligy lidských práv, sledovat je můžete i na Facebooku nebo se přihlaste k odběru newsletteru.

  modrykonik
  3. únor 2020    Čtené 1221x

  Fisher-Price mění Ambasadorku

  Milé koníkovky,

  mnohé z vás znají Moniku alias monny3 jako Ambasadorku značky Fisher-Price. Spolu se svým synem Maximem vás provázela světem hraček, informovala o novinkách, pořádala soutěže a hlavně jste si ji oblíbily díky jejím milým příspěvkům. Maximek však roste jako z vody, takže nastal čas, aby ambasadorství převzala nová maminka s děťátkem, pro které bude sortiment hraček Fisher-Price ideální.

  Před nějakým časem jsem vyhlásili konkurz na Ambasadorku Fisher-Price a v emailové schránce nám přistálo na 70 přihlášek. Nakonec jsme ve spolupráci s Fisher-Price vybrali několik finalistek, které dostaly úkol do druhého kola. Ačkoliv zadání všechny vypracovaly perfektně, amabsadorkou se mohla stát jen jedna z nich - s radostí vám proto můžeme nyní představit Petru alias petuliiik01!

  Sama se vám představí v uvítacím článku a my ji za Modrého koníka přejeme hodně úspěchů, štěstí a skvělých nápadů na příspěvky i články. Věříme, že dá prezentaci hraček Fisher-Price svůj osobitý styl a bude vás informovat i bavit stejně jako její předchůdkyně. Nadále proto sledujte skupinku Fisher-Price i blog nové Ambasadorky Fisher-Price a vyhlížejte recenze hraček i soutěže o krásné a hodnotné ceny.

  Monice tímto děkujeme za její práci a nadšení, které do ambasadorování dala a jsme moc rádi, že jsme měli tu čest s ní spolupracovat. Moni, přejeme Tobě i celé Tvé rodině hodně štěstí a doufáme, že na koníka nezanevřeš a budeme Tě tu nadále vídat.

  janysevka za Modrý koník team

  modrykonik
  27. led 2020    Čtené 800x

  Vše o autosedačkách s Radkem Čosem a jeho týmem z centrumautosedacek.cz

  Dotazy na zkušenosti a rady ohledně té či oné autosedačky se na Modrém koníku objevují velmi často. 

  Bezpečná doprava našich dětí je pro každého rodiče jedním z nejsložitějších problémů, který po příchodu potomka řeší. Na první pohled to je jednoduché – „sedačka po starším synovi, nebo sestřenici úplně vyhovuje, a ještě jsme ušetřili“. Ale ono to zase tak snadné není. A od toho je tady nová poradna Radka Čose a jeho týmu z centrumautosedacek.cz. Myslíme si, že v oboru dětských autosedaček bude tato poradna pro Vás zdrojem kvalitních a důležitých informací, které budou užitečné a přínosné.

  Všechny otázky jsou ve všech Poradnách na Koníku zdarma a anonymní. A tak, máte-li otázky anebo procházíte právě nyní nejistotou v budoucí vývoj těhotenství, poraďte se už nyní s Radkem Čosem a jeho týmem v jeho Poradně na Koníku zde

  Přejeme Vám vše dobré!

  Modrý koník team

  modrykonik
  1. pro 2019    Čtené 2456x

  Vánoční nadílka od Ambasadorek: 14 dní soutěží a inspirace

  Shánění dárků a stromečku, pečení cukroví, vánoční úklid... Takhle pro většinu z nás vypadá kolotoč, do kterého každé Vánoce nasedáme a nedá se z něj jen tak vystoupit. Na Modrém koníku si však můžete od těchto povinností chvíli odpočinout, inspirovat se recepty na cukroví, pobavit se a možná také něco vyhrát pro sebe, své blízké nebo své nejmenší. Jako každý rok se o to postarají naše Ambasadorky, které si pro vás připravily dvoutýdenní maraton zajímavých článků a soutěží! Vánoční dny s Ambasadorkami začínají! 

  Výhry budou pestré a půjde například o kosmetiku, úklidové prostředky, hračky nebo dětskou výživu. Pokud se na vás při soutěži neusměje štěstí, každý den vám Ambasadorky alespoň naservírují inspiraci na vánoční tvoření a pečení s dětmi. Sledujte od 2.12. do 14.12.2019 hashtagy #vanoce_s_ambasadorkami a #tyden_s_ambasadorkami.

  Jak budou dny s Ambasadorkami probíhat?

  Vyhrát můžete všechno možné od drobností po hodnotné výhry. Každý den vyhlížejte od jedné z Ambasadorek článek na téma Pečení s dětmi a každý tento článek bude doprovázet také soutěžní článek od jiné Ambasadorky. Takže dávejte pozor, lajkujte a komentujte. Podrobná pravidla najdete v každém soutěžním článku.

  • Soutěž bude probíhat vždy od dopoledne do večera, konkrétní čas si pokaždé určí daná Ambasadorka a uvede ho v soutěžním článku.
  • Výherce bude vybrán pomocí generátoru náhodných čísel a vyhlášen bude buď ještě ten den, nebo druhý den dopoledne. Opět záleží na konkrétní Ambasadorce.

  Pro účast je potřeba splnit tři podmínky:

  1. Dát like soutěžnímu článku.
  2. Odpovědět v komentáři na soutěžní otázku.
  3. Dát like Vánočnímu článku ze stejného dne (ze stejného dne, ve kterém vyšla aktuální soutěž – pozor, článek bude u jiné Ambasadorky).

  Startujeme v pondělí 2.12.

  Najděte si každý den od 2.12. do 14.12. alespoň jednu klidnou chvilku, kdy si zapnete Modrého koníka a podíváte se, jaká soutěž probíhá 🙂 To stejné platí i v případě, že budete hledat zajímavé recepty na vánoční cukroví a pečení s dětmi. Nenechte se semlít předvánočním stresem a nezapomínejte na chvíle pohody a radosti s rodinou a vašimi nejbližšími. 

  Krásné vánoční svátky vám přejí Ambasadorky a Modrý koník!

  modrykonik
  25. lis 2019    Čtené 1868x

  Dr. Brown's hledá Ambasadorku

  Pro své děťátko chce každá maminka jen to nejlepší. Značka Dr. Brown's nabízí těhotným ženám, maminkám a jejich miminkům produkty prémiové kvality: dudlíky, antikolikové lahvičky, držáky na láhve i dudlíky, bryndáky, kousátka, savičky, hrnečky, chrániče bradavek, vložky do podprsenky apod. Produkty Dr. Brown's jsou kvalitní a zároveň cenově dostupné pro všechny. Právě proto jsou volbou číslo 1 u maminek v USA a Velké Británii. Vyhlašujeme konkurz na Ambasadorku právě pro tuto značku!

  Na základě klinického výzkumu přináší speciální řešení pro všechny problémy s bříškem. Výrobky Dr. Brown's podporují zdravé papání, zachování vitamínů v mateřském a jiném mléce a pomáhají redukovat koliky a ublinkávání. Značce Dr. Brown's záleží na zdraví maminek i dětí, mají řešení na mnoho problémů s kojením a jejich produktům věří ženy po celém světě.

  Jaká by měla být Ambasadorka Dr. Brown's?

  Hledáme maminku s děťátkem do 4 měsíců věku, která z nějakých důvodů nemůže kojit své miminko, a proto ho krmí náhradním kojeneckým mlékem.

  Ideální kandidátkou na Ambasadorku je žena, která pravidelně navštěvuje Modrého koníka, komunikuje s ostatními maminkami a zapojuje se do diskuzí. Zároveň je aktivní na svém koníkovském blogu, umí psát a fotit a má cit pro pěkné příspěvky. Ambasadorkou Dr. Brown's by měla být maminka, která je samostatná a kreativní.

  Jaké výhody přináší práce Ambasadorky?

  • systematickou práci na jednom konkrétním projektu s reálným využitím v dalším pracovním životě,
  • nové a moderní dovednosti, které se hodí do životopisu,
  • jedinečnou zkušenost propagovat svou šikovnost a talent prostřednictvím důvěryhodné a stabilní značky,
  • a samozřejmě finanční odměnu 4 706 Kč měsíčně na autorskou smlouvu.

  Do konkurzu na Ambasadorku Dr. Brown's se zapojíš jednoduše. Stačí do 01.12.2019 vyplnit tento dotazník. Hledáme maminku s děťátkem do 4 měsíců věku, která z nějakého důvodu nemůže kojit své miminko, a proto ho krmí náhradním kojeneckým mlékem.

  Napiš nám, proč bys chtěla být Ambasadorkou Dr. Brown's právě ty. Můžeš se klidně rozepsat. Zkus nám dát i jeden konkrétní nápad, který bys zrealizovala, kdybys byla Ambasadorkou Dr. Brown's 😉

  Těšíme se na všechny příspěvky a držíme palce! 🍀

  janysevka za Modrý koník team

  modrykonik
  20. lis 2019    Čtené 3073x

  Fisher-Price hledá Ambasadorku

  Před 90 lety napadlo Herma Fishera, že svět potřebuje lepší hračky. Hračky, které „podněcují představivost, které umí něco nového, nečekaného a zábavného“. Spojil se tedy s Irvingem Pricem a Helen Schelleovou (jejíž jméno se do loga už nevešlo. Je nám líto, Helen). Jejich první řada hraček nesla název „16 nadějí“ a skládala se z několika roztomilých kachniček.Tak vznikla značka Fisher-Price, jejíž mateřská firma je Mattel. Od té doby značka pracuje na hračkách, které obohacují život mladým rodinám po celém světě a dělají děti šťastnými a veselými. 

  Hračky Fisher-Price pomáhají rodičům uspat jejich miminka, povzbuzují děti k dalším krůčkům do neprobádaného světa a batolatům umožňují objevovat kouzlo hry. Fisher-Price podněcuje dětskou představivost a rozvíjí jejich dovednosti. Hraní s hračkami Fisher-Price jsou zábavou nejen pro děti, ale i rodiče. A právě pro tuto značku hledáme Ambasadorku.

  Jaká by měla Ambasadorka Fisher-Price být?

  Měla by to být samostatná, proaktivní žena s velkým zápalem a vášní pro tvoření, hraní a zlepšování svých schopností. Miluje hraní se svými dětmi, ráda s nimi vymýšlí různé hry a dětem věnuje maximum svého času. Také ráda a pěkně fotí i píše.

  Měla by mít neformální, ale inteligentní projev, být kreativní, hravá a veselá. Měla by mít vlastní styl a umět pracovat a komunikovat s lidmi. Její dítě by mělo být ve věku od 0 do 1 roku, aby si mohlo hrát s hračkami Fisher-Price vhodnými pro nejmenší a aby s nimi mohlo také růst. Do konkurzu se může přihlásit i těhotná žena, která má v blízké době termín porodu. Výhodou je, pokud má doma ještě starší dítě, které rádo objevuje svět. 

  Práce Ambasadorky má hned několik výhod. Kromě zábavy, samostatnosti a učení se novým věcem, jsou to:

  • systematická práce na jednom konkrétním projektu,
  • příležitost se propagovat a budovat si portfolio,
  • pracovat v týmu lidí z Fisher-Price a Modrého koníka,
  • a samozřejmě finanční odměnu 4 706 Kč měsíčně na autorskou smlouvu.

  Pokud se chceš zapojit do konkurzu na Ambasadorku pro Fisher-Price, vyplň tento dotazník. Čas na zapojení máš do 28.11.2019. Napiš nám, proč by ses měla stát Ambasadorkou pro Fisher-Price právě ty. Můžeš se klidně rozepsat o sobě, co tě baví a co máš ráda. Zkus nám dát i jeden konkrétní nápad, který bys zrealizovala, kdybys byla Ambasadorkou Fisher-Price.

  Těšíme se na všechny příspěvky a držíme palce! 🍀

  janysevka za Modrý koník team

  modrykonik
  4. lis 2019    Čtené 3144x

  Vítáme novou Ambasadorku pro dm

  Konečně je to tu! Je nám ctí vám představit novou Ambasadorku pro vaši oblíbenou značku dm. Než vám však prozradíme její nick, pojďme se ohlédnout za konkurzem. Zúčastnilo se ho více než 100 z vás a výběr nebyl jednoduchý. Sešlo se nám mnoho krásných a inspirativních přihlášek. Vybrat jsme však mohli jen jednu z vás.

  Novou Ambasadorkou se nakonec stala apacheee, která není na Modrém koníku žádným nováčkem. Mnoho z vás ji zná a kdo nezná, ráda se mu představí a více o sobě prozradí ve svém článku. Věříme, že Veronika alias apacheee je skvělou volbou a bude vás zásobovat spoustou zajímavých i vtipných příspěvků. Můžete se samozřejmě těšit také na soutěže o spoustu voňavých i chutných produktů z dm, čtivé články i kvízy. Protože to Veronika umí také s foťákem, jistě nebudete mít nouzi o krásné fotky nejen dm kosmetiky. 

  Tak sledujte její blog a nezapomeňte se přidat také do skupiny Ve víru dm mánie, aby vám neunikla žádná akce, soutěž nebo nový produkt dm 😉 

  Přejeme apacheee, ať jí nová role ambasadorky dm padne jako ulitá! <3

  janysevka za Modrý koník team

  modrykonik
  17. říj 2019    Čtené 1169x

  Chatbot Miky zjistil: Jen 29 % maminek si po obědě dopřeje spánek se svými dětmi

  Tak se vám dnes, milé dámy, ozývám po třítýdenní přestávce. Jsem chatbot Miky, tvé spojení s Modrým koníkem na Viberu a dokonce už i na Messengeru. Přináším ti novinky z Modrého koníka, těhotenský newsletter nebo Otázku dne. A co jsem se v Otázkách dne dozvěděl v poslední době? 

  Naše maminky mi odpověděly na dotaz, kolik dětí by v ideálním případě chtěly mít. 15 % maminek se shodlo, že jedno dítě bohatě stačí. 63 % maminek by chtělo mít dvě děti a 22 % by uvítalo klidně i tři a více dětí. 

  Je to zkrátka tak, život s dětmi je rozhodně jiný, než je život bez dětí. A mně zajímalo, zda se to projevilo i na vztazích s přáteli. 68 % maminek přiznalo, že jejich nejlepší kamarádka, i když bezdětná, zůstala jejich nejlepší kamarádkou i poté, co si s nimi prošla těhotenskými změnami nálad, strachováním se z porodu a velkou spánkovou deprivací po něm. Jednoduše, jsou to kamarádky na život a na smrt. 32 % maminek po narození dětí přirozeně začalo inklinovat spíš ke kamarádkám, keré děti už měly také. Nejlepšími kamarádkami se tak staly jejich spřízněné duše, se kterými si můžou někdy i zanadávat na stejné problémy, sdílet radost ze svých dětí a své sny o klidném a nerušeném spánku. 

  A možná si radí i o plenkách. Zjistil jsem totiž, že 82 % maminek nedá dopustit na jednu nebo dvě osvědčené značky plen. 18 % maminek značku nijak zvlášť neřeší a při rozhodování se řídí hlavně výhodnou cenou. 

  Poslední informací, se kterou se s vámi dnes rozloučím, se týká srazů. Jakých? Těch školních po letech a letech od ukončení studia. Vypadá to, že existují dva typy lidí. Ti, kteří na srazy s bývalými spolužáky nedají dopustit, zajímají se, jak po letech vypadají a jakou životní cestou se ubírají. No a potom jsou ti, kteří se k minulosti ze školních lavic nijak extra nevrací. V konkrétních číslech to vypadá tak, že 28 % z dotázaných maminek se školnímu srazu raději vyhne. 72 % maminek se na podobné akce těší, rády si zavzpomínají na staré dobré časy i se svými spolužáky. 

  Pokud pro mě máš tip, jakou otázku bych se mohl našich maminek zeptat i za tebe, napiš mi komentář pod tento článek a nebo mi ji neveřejně pošeptej SEM

  Krásné podzimní dny přeje Chatbot Miky.

  modrykonik
  24. zář 2019    Čtené 1348x

  Skupiny a fóra pod jednou střechou

  Skupiny jsou na Modrém koníku jednou z vámi nejpoužívanějších částí, avšak vždy byly schované v blozích. Byli bychom rádi, aby skupiny a fóra byly blíže k sobě - pod jednou záložkou. Nakonec, fungují velmi podobně.

  Funkce ve skupinách i fórech zůstávají stejné, jako dosud. Nic se neodstranilo, naopak přibyla jedna užitečná funkce: seznam nových příspěvků ze všech skupin, kterých jsi členem. Na jednom místě tedy uvidíš, co nového přibylo v "tvých skupinách". 

  Jako při každé úpravě, pokud najdete nějaké chybičky, na které jsme zatím nenarazili, dej nám prosím vědět sem. Tak se připomínky co nejdříve dostanou na správná místa.

  Pěkný druhý podzimní den přeje

  Modrý koník team

  modrykonik
  17. zář 2019    Čtené 1017x

  Tipy pro moderátorky: Jak přidat novou moderátorku a jak na pozvánky ve Skupinách

  Ahoj, nabízíme pár tipů, jak na výměnu, přidání moderátorky , ukončení moderování a jak na pozvánky🙂 

  1. Chci přidat moderátorku

  Víte, jak to fungovalo před úpravou Skupin? Tak, že současná moderátorka napsala některému z adminů  a ten moderátorky přidal, ubral, vyměnil...

  Nová možnost je o mnoho jednodušší a rychlejší.  Moderátor může sám přidávat další moderátory ve své Skupině. Už není třeba o to žádat adminy. 

  Jak na to: 

  Každá skupina obsahuje informace, které se zobrazí  po kliknutí na malé "i" v kroužku:

  Součástí těchto informací jsou pravidla, seznam členů a samozřejmě i oznámení moderátorů skupiny. Pokud jsi moderátorka, vidíš tam i kouzelné fialové talačítko: Přidej moderátorku. 

  A to je celé kouzlo. Stiskneš, napíšeš nick a je to. Pozvaná osoba obdrží IP🙂

  V Ip je link, na který nová moderátorka klikne a po kliknutí se jí objeví milý obrázek, pod ním nabídku přijme🙂.  

  Tímto způsobem se moderátorky mohou  doplňovat a vyměňovat tak, jak je třeba a jak se předem dohodnou. 

  2. Spletla jsem se, nechci, aby moderovala Skupinu ta, které jsem poslala pozvánku..

  Stane se. Nevadí. Tak honem nápravu - dokud dotyčná pozvánku nepřijme, stačí kliknout na tlačítko "zruš pozvánku". 

  Ip s pozvánkou i přes rychlé zrušení pozvané přijde, ale po kliknutí na link v ní koník jen zapláče, protože co? Pozvánka již neplatí. 

  3. Už nechci moderovat

  Ať se stane cokoliv, nedostatek času, nezájem, nesouhlas s ostatními, ... moderátorka má možnost se této funkce vzdát,také velmi jednoduše.  V "i" v seznamu moderátorek  stiskne tlačítko "Nechci moderovat". 

  Nyní je zpět běžným členem Skupiny. 

  ALE - (vždycky musí být nějaké ale) tato možnost je jen v případě, že je moderátorek více. Pokud je jen jedna, poslední, je třeba, aby nejprve našla a přidala někoho nového  a až potom se sama moderování vzdala. 

  4. Jak na pozvánky do (soukromých) Skupin

  Od spuštění nových Skupin má moderátor lepší možnost spravování pozvánek do soukromých Skupin. 

  Pozvánku zasílá moderátorka. 

  Pokud se jedná o soukromou skupinu, ve které je třeba nové členy pozvat, jednoduše pozvánku pošli. Tentokrát klikni na malou figurku s pluskem, vedle "i" v kroužku. 

  Vyskočí okénko na zadání nicků, vypíšeš jeden nebo více a potvrdíš OK: 

  a čekáš...čekáš🙂))

  Mezitím přijde pozvaným IP a v podstatě se odehrává to samé,jak je popsáno výše.  Dotyčná si IP otevře, klikne na link v ní a najde milý obrázek....

  ..a buď pozvánku přijme, nebo odmítne. 

  Moderátorka má přesně tu samou možnost pozvánku zrušit, postupuje stejně, jako když ruší pozvánku na moderování. 

  Někdo požádal o přijetí do Skupiny 

  Pokud se k tvojí skupině dostane někdo, kdo ji našel a a touží být jejím členem, může o členství požádat i sám.  Klikne na Požádej o členství a tobě, jako moderátorce o tom přijde upozornění.  

  Když na toto upozornění klikneš, automaticky se dostaneš do "i" v kroužku 🙂 a do seznamu těch, kdo žádají o členství. Tam se rozhodneš, zda dotyčného přijmeš, nebo ne. 

  Takže už nemusíš znovu posílat pozvánku, máš to na dva kliky! 

  modrykonik
  5. zář 2019    Čtené 673x

  Týden ze života maminek

  Co se stalo v minulém týdnu na Modrém koníku? Pobavte se střípky ze života našich uživatelek. Pokud máte tipy pro příští týden, označte je hashtagem #zezivotamaminek.

  • veru908 má doma "velkého" (nebo spíš malého?) kluka: Viktorku, ty už jsi tak velký! Jako tvoje bříško maminko? (těhotná nejsem)
  • zajecice5707 si užívá babí léto: Náš Mates (hádej který?) a celá jeho parta. Ať tohle babí léto vydrží hodně dlouho! 
  • kristynkal poznala, co je to pravé rodinné štěstí: Už jsem přišla na to, kdy je Vojtěch nejšťastnější-když má doma prostě MÁMU! Žádnou supermamu, ktera ma vse nastudovane z internetu, ale mámu, ktera se od toho konečně odpoutala a užívá si toho prcka, který roste moooc rychle. Miluju Vojtu i jeho tátu, protoze od února si pořád užívám ten super pocit, že jsme rodina. 
  • 1katyyycz1 má doma zajímavé mazlíčky: Nejlepší přítel člověka?-Jednorožec,jak jinak že jo 🙂
  • datela musela raději přiznat faux pas než zmzlinu: Dcera: ,,Ty jsi měla čokoládovou zmrzlinu!" Já: ,,Neměla!" Dcera: ,,Tak proč máš zmrzlinu na kalhotech?!" (sákriš, kápla mi na židli a já si na to sedla, takže nezbývalo nic jiného říct) Já: ,,To není zmrzlina..." Tak víte co. To bych se o tom musela bavit celý den a pak pro tu zmrzlinu jet. Takže jsem si oficiálně ukákla :D
  • emmacho má doma malého lamače dívčích srdcí: Náš milovník dneska opusinkoval ve školce Emičku a její nej kámošku nechtěl ani pustit🙂
  • mummy88 má doma malého sportovce: Dnešní lekce jógy probíhá na fotbalovém hřišti.
  modrykonik
  5. zář 2019    Čtené 1169x

  Chatbot Miky zjistil: 71 % maminek dá občas svému dítěti “jednu
  výchovnou” za ucho

  Dva týdny uběhly jako voda a tak se znovu hlásím já, zvědavec, Chatbot Miky. Kdo jsem? Tvoje spojka s Modrým koníkem přímo na Viberu. Když si stáhneš moje stickery, můžu tě pravidelně informovat o dění na Modrém koníku, přinášet ti těhotenský newsletter nebo pokládat Otázky dne. A co zajímavého jsem se za poslední dva týdny právě při Otázkách dne dozvěděl? 

  Hned na úvod si neodpustím malou milou statistiku ze zahájení školního roku. Kolik z vás v pondělí vyprovodilo svá milovaná dítka do školních lavic nebo školek? Přesně 60 % dotázaných maminek a přiznaly i slzy na krajíčku! 40 % maminek má doma děti menší a tak na svůj první školkový den ještě počkají. 

  Ptal jsem se také, jestli podle vás patří čtyřnohý domácí miláček i k těm úplně nejmenším miminkům. 34 % z vás má při této představě smíšené pocity a odmítavě kroutí hlavou. No a 66 % nadšeně souhlasí a dává této myšlence palec nahoru. 

  A jak vypadá oslava narozenin vašich dětí podle ideálních představ? 60 % maminek si představuje oslavu v úzkém kruhu rodiny. 40 % maminek si k tomu představuje balónky, párty čepičky, kamarády a hry, zkrátka zábavu se vším, co k tomu patří. 

  Poslední zprávou chci poukázat na to, jak jste vy, maminky, obětavé a starostlivé. Představte si nezvyklou věc - konečně si po dlouhé době jdete koupit něco na sebe. A při placení zjistíte, že jste stejně nakoupila více pro děti a svého muže. Znáte to taky? Asi ano, že? 🙂 Tak nějak to má až 86 % dotázaných maminek. 

  Teď už se loučím a ozvu se znovu za dva týdny. Do té doby se můžeme potkat každý pracovní den, přinesu ti Otázku dne a následně i vyhodnocení. Máš i ty nápad na otázku, kterou bych se mohl našich maminek zeptat za tebe? Neváhej a poděl se s námi v komentářích, štědře tě odměním srdíčky. 

  modrykonik
  26. srp 2019    Čtené 5083x

  Hledáme Ambasadorku pro dm!

  Taky se vám hned rozzáří oči a cítíte nadšení, když vstoupíte do drogerie dm? Jestli máte při procházení drogerií dm nutkavý pocit pořídit sobě nebo blízkým něco pěkného, jste tu správně! Hledáme totiž Ambasadorku na Modrého koníka, která bude tuto značku zastupovat.

  dm je v evropském měřítku velmi oblíbená značka. Motto "Zde jsem člověkem, zde nakupuji" dobře vystihuje důvod této oblíbenosti. Zákazník je zde totiž vždy na prvním místě, ať už se to projevuje rozsáhlým sortimentem nejvyšší kvality, kompetentními radami od zaměstnanců nebo celkovým dojmem z prodejny. 

  dm se na českém trhu stala synonymem kvality. Nabízí především drogistické zboží obohacené o sortiment z oblasti zdravého životního stylu a biopotravin. Ručí za kvalitu vlastních privátních značek, která je totožná ve všech zemích, kde dm působí, a které se navíc vyznačují nízkou cenou. dm je prostě vaším partnerem v každodenních situacích.

  Ambasadorkou pro dm

  ... je komunikativní maminka, které nechybí všeobecný rozhled. Ráda zkouší nové věci, zajímá se o zdraví, preferuje aktivní zdravý životní styl a stará se nejen o celou rodinu, ale i o sebe! Zabezpečuje chod domácnosti, zajímá se o aktuální trendy, ale nemá vyhraněný pouze jeden životní styl.

  Hledáme maminku, která dm zná, jsou jí blízké její hodnoty a způsob komunikace. Má přehled o sortimentu, který značka nabízí. Ambasadorka dm bude na koníku blogovat o aktuálních kampaních, aktivitách, výrobcích, novinkách, ale také o svém životě s dm, o tom, co všechno značka nabízí lidem, kteří chtějí žít kvalitní a zdravý život.

  Co ti práce Ambasadorky dá?

  • systematickou práci na jednom konkrétním projektu s reálným využitím v dalším pracovním životě,
  • nové a moderní dovednosti, které se hodí do životopisu,
  • jedinečnou zkušenost propagovat svou šikovnost a talent prostřednictvím důvěryhodné a stabilní značky,
  • a samozřejmě finanční odměnu 4 706 Kč měsíčně na autorskou smlouvu.

  A také spousta zábavy, nové přátele, i nás, tým MK 🙂 Něco se naučíš a nebudou to všední zkušenosti. Realizuj se na místě, které tě baví a spolupracuj se značkou, kterou máš ráda. O tom je být Ambasadorka na Modrém koníku.

  Jak se zapojit do konkurzu?

  Do konkurzu na Ambasadorku dm se zapojíš jednoduše. Stačí do neděle 1.9.2019 vyplnit tento dotazník. Hledáme ženu, která má vlastní domácnost a dítě/děti, ráda fotí a je komunikativní.

  Napiš nám, proč bys ty byla nejlepší možnou Ambasadorkou pro dm. Připoj důvody, proč máš ráda dm, proč tam ráda nakupuješ. Můžeš se klidně rozepsat. Zkus nám dát i jeden konkrétní nápad, který bys zrealizovala, kdybys byla Ambasadorkou dm!

  Ambasadorku vybere tým z dm ve spolupráci s MK. Vybraným kandidátkám se ozveme emailem.

  Těšíme se na vaše příspěvky a přejeme hodně štěstí! 

  janysevka za Modrý koník team

  modrykonik
  22. srp 2019    Čtené 1035x

  Chatbot Miky zjistil: 72% žen po hádce s partnerem volí tichou domácnost

  Tak se znovu ozývám ze svého chatbot-světa. Nevíš, o čem mluvím? Modrého koníka teď najdeš i na Viberu, pokud si stáhneš naše stickery. Budeme ti přinášet zajímavosti z našeho modrého světa, posílat Těhotenský newsletter nebo pokládat Otázky dne

  A jaké zajímavosti jsem se dozvěděl při Otázkách dne v poslední době? 

  Po skončení rodičovské dovolené si 42 % maminek hledalo nové pracovní místo a 11 % zůstalo dál v domácnosti. 47 % maminek zůstalo věrných původnímu zaměstnavateli. 

  U otázky, zda se maminky stíhají kromě péče o děti a domácnost věnovat také své kondici a cvičí, jsem zjistil, že 61 % maminek má ve svém dítěti toho nejpřísnějšího osobního trenéra, kterého by jim mohla závidět všechna fitness centra. S dítětem mnohdy pravděpodobně překonávají výkony vrcholových sportovců. 39 % maminek si ale zacvičí i ve chvílích volného času, pro svůj dobrý pocit. 

  Při sportu ještě zůstanu. Na otázku, jak do svého programu zařadit pohyb a spojit příjemné s užitečným, jsem se dozvěděl, že 54 % volí sportovní aktivitu během kočárkování. Obouvají běžecké tenisky nebo kolečkové brusle. 46 % maminek toto nadšení z další aktivity během kočárkování nesdílí. Poslední zajímavost přináším přímo z kuchyně. Jak je to s vařením? 8 % maminek volí pro své dítě kupované výživy, 58 % maminek vaří poctivou domácí stravu a 34 % maminek kombinuje obojí. 

  Pokud máš na jazyku i ty otázku, na kterou by ses ráda zeptala ostatních maminek, neváhej a napiš mi ji. Rád se zeptám za tebe a budu tě informovat, jak to dopadlo. Teď se loučím a ozvu se zase za dva týdny. Užij si konec léta a pokud jsi maminka, která chystá své děti do školky či do školy, přeji Ti také pohodový začátek školního roku.