Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  modrykonik
  1. dub 2023    Čtené 245x

  Vítáme staro-novou Ambasadorku NUK

  Se začátkem nového měsíce vítáme na Koníku naši staro-novou Ambasadorku Renatu @vonratajRenata měla chvilku pauzu, během které nabrala množství energie a inspirace, které jsou při práci Ambasadorky více než potřebné.

  Značka NUK tak dostává na Modrém koníku opět svůj prostor a my se moc těšíme, že se Renča vrací, aby nás potěšila svými články, příspěvky, tipy a triky, jak si usnadnit život rodiče i díky produktům značky NUK.

  Pokud jste Renatu sledovali rádi, tak vás jistě potěší i její nejnovější článek, který si můžete přečíst ZDE!

  Milá Renato, přejeme ti hodně pozitivní energie, spoustu inspirace, kopec nápadů, ostré očko při focení a chytrou ruku při psaní článků a příspěvků! Těšíme se, že jsi v roli Ambasadorky zpět. Ať se ti daří!

  Domka a tým Modrého koníka.

  modrykonik
  1. dub 2023    Čtené 387x

  Vítáme Ambasadorku FARE

  První duben je tím nejzábavnějším dnem v roce. Kromě krásného počasí, sluníčka, jara a žertíků, přináší k nám do Modrého koníka i nové posily! Proto bychom chtěli srdečně přivítat v našem týmu @baja1122, která se stala Ambasadorkou značky FARE!

  FARE je tradiční výrobce české obuvi, který se zaměřuje na klasické ale i barefoot boty. A právě jejich barefoot řadu bude mít možnost obouvat nejmenší člen Báriny rodiny. Věříme, že dá těmto nádherným botám pořádně zabrat, a že si své první krůčky v nich pořádně vychutná.

  Bára vás bude provázet světem botiček pro nejmenší a přiblíží nám, proč je barefoot mezi maminkami tak populární. Můžete se těšit na články, příspěvky, různé novinky a trendy, v oblasti obuvi pro naše nejmenší. Proč si Barbora vybrala právě barefoot? Jak si k těmto botám našla cestu ona i celá její rodinka? Chcete-li vědět více rozhodně mrkněte na Bárin uvítací článek ZDE!

  Báro my ti přejeme spoustu inspirace, fantazie, kopec úžasných zážitků při testování botiček a při prvních krůčcích malého Juniora! 🙂 Věříme že mrňous vykročí do světa tou správnou botou, ehm… nohou, 😀 a že se ti bude jako Ambasadorce na Modrém koníku nejen dařit, ale i líbit!

  Domka a tým Modrého koníka

  modrykonik
  31. bře 2023    Čtené 415x

  Loučíme se s Ambasadorkou Nestlé

  S koncem měsíce přichází čas sdělit vám smutnou zprávu. Po krásných dvou letech ambasadorství pro značku Nestlé se s námi loučí ambasadorka Mirka. Kluci za tu dobu pořádně vyrostli a my jsme i díky @mikolisek mohli sledovat, jak tráví volný čas, jaké mají záliby a také jak je celá její krásná rodinka spokojená s výrobky značky Nestlé.

  Mirčiny příspěvky byly inspirativní, milé, kreativní a nejednou nás překvapila možnostmi využití produktů Nestlé nejen při vaření, pečení ale také při dekorování domácnosti. Mirčin rozlučkový článek si můžete přečíst ZDE.

  Milá Mirko, jménem celého týmu Modrého koníka ti děkuji za úžasnou práci, kterou jsi za uplynulé dva roky odvedla. Děkuji ti za velké množství energie, času a kreativity, kterou jsi vnesla do svých příspěvků, článků a fotografií! Ať se ti daří a věřím, že nám zůstaneš i nadále věrná!

  Domka a tým Modrého koníka

  modrykonik
  7. bře 2023    Čtené 535x

  Hledáme Ambasadorku pro FARE

  Jaro je tady co nevidět a s ním ruku v ruce přichází i více příležitostí trávit čas výlety a nekonečnými procházkami venku. Pro mnohé mrňousky to budou letos na jaře jejich první krůčky, které povedou přes různé chodníčky, kamínky, trávníky, hřiště, možná i les. Výběr první obuvi pro naše nejmenší bývá pořádným oříškem. Na Modrém koníku vám tento nelehký úkol chceme trošku usnadnit. Jak by se vám líbilo, kdyby měl váš drobeček možnost stát se tváří české obuvi FARE? Pokud jste na tuto otázku odpověděli kladně, tak čtěte dále. Značka Fare totiž hledá na Koníku právě vás!

  Název samotné značky FARE vznikl ze začátečních písmen slov: Fantazie, Atraktivita, Rentabilita, Elegance. Je to tradiční český výrobce obuvi. V nabídce má 2 hlavní značky - FARE je klasická dětská, dámská a pánská obuv. Značka FARE BARE zase reprezentuje sortiment barefoot obuvi především dětské, ale také dámské a pánské. V nabídce obou značek tak naleznete široký sortiment v rozsahu velikostí 19 - 46. Firma je zaměřena na vývoj a výrobu dětské obuvi vycházkového typu v celoročním, letním a zimním provedení. V roce 2018 FARE představila kolekci barefootové obuvi pro děti i dospělé, která sklízí velký úspěch doma i v zahraničí.  

  Jaká by měla být Ambasadorka značky FARE

  Ambasadorka FARE by měla být především maminka. Její dítko by mělo být ve věku, kdy dělá první krůčky (a má nožičku o velikosti do 22). Měla by vést aktivní životní styl, mít společenskou povahu a být otevřena novým věcem, mít nadhled a být ochotná sdílet své zkušenosti s uživatelkami na Modrém koníku. 

  Velkou výhodou je, pokud má aktivní profil, kde pravidelně přispívá, profilovou fotku, miluje focení, je kreativní v psaní článků a příspěvků a ráda se dělí o všechny (po)kroky, které její drobeček udělal. 

  Jaké výhody přináší práce Ambasadorky

  • systematickou práci na jednom konkrétním projektu s reálným využitím v dalším pracovním životě,
  • nové a moderní dovednosti, které zazáří v životopisu,
  • jedinečnou zkušenost propagovat svou šikovnost a talent prostřednictvím důvěryhodné a stabilní značky,
  • a samozřejmě finanční odměnu - 4 706 CZK měsíčně na dohodu o provedení práce
  • práce ambasadorky značky FARE je předem určena na dobu 3 měsíců

  Jak se zapojit

  Chceš se stát ambasadorkou značky FARE? Zapoj se do konkurzu a třeba se na tebe usměje štěstí. Stačí, když do 13.03.2023 vyplníš tento dotazník.

  Napiš nám, proč jsi ideální kandidátkou právě ty. Představ nám, jak by asi vypadala tvoje komunikace o značce FARE na Modrém koníku, a jak bys maminky oslovila a zaujala. Rozepiš se, ukaž nám konkrétní nápady! Kreativitě a fantazii se meze nekladou! ;) Přidej fotky a videa, abychom přesně věděli, co se v tobě skrývá! Pokud jsi navíc i nadšená pro barefoot, neváhej!

  Tvoje mise na Modrém koníku by začala již 01.04.2023!

  Těšíme se a držíme všem palce! 🙂

  modrykonik
  16. únor 2023    Čtené 541x

  Provozovatel bazaru s online platbou tě ​​musí nahlásit na FÚ: Modrého koníka se to netýká

  V poslední době se v médiích objevují články o novém zákonu (platném od 1.1.2023), týkajícím se prodeje přes online bazary. Musí se prodejce podle nových podmínek registrovat na finančním úřadu? Má provozovatel bazaru povinnost nahlašovat úřadům prodejce? Samotný zákon ani veřejně dostupné informace nám neposkytly jednoznačné odpovědi, proto jsme se obrátili s otázkami přímo na Finanční úřad (FÚ). Tady sdílíme informace, které jsme dostali.

  1. Prodáváš-li na bazárku své soukromé věci, nemusíš se registrovat na finančním úřadu
  Je to nejčastější případ - máš doma věci, které už nebudete používat, a tak je nabídneš k prodeji v bazaru. Prodáváš jako soukromá osoba (nejde o podnikání) a věci jsou v tvém osobním vlastnictví. Takový prodej je osvobozený od daně, proto nemáš povinnost příjem z prodeje zdaňovat.

  2. Modrý koník nemá povinnost nahlašovat prodejce v bazaru finančnímu úřadu
  Modrý koník patří mezi tzv. vyloučené platformy (které nemají povinnost nahlašovat prodejce), protože využívání našeho bazaru je pro kupujícího i prodejce bezplatné. Prodejce si může přikoupit různé výhody (balíčky PLUS nebo PRO), je to však pouze jeho dobrovolné rozhodnutí, nikoli povinnost.
  Naopak platformy, které si např. automaticky strhávají poplatek ze sumy, kterou kupující zaplatí, povinnost nahlašovat prodejce mají. A stejné je to i v případě, že platforma vyplácí prodejcům provize za prodej.

  Pro vás, kdo používáte bazar Modrého koníka, se tedy po 1.1.2023 nic nemění. Přejeme vám pohodové obchodování! 🙂
  Modrý koník team

  Zdroje:

  • Zákon č. 164/2013 Sb.  
  • Evropská směrnice 2021/514 (nazývaná DAC7) 
  • Konzultace s Finančním úřadem ČR
  modrykonik
  8. led 2023    Čtené 700x

  Loučíme se s ambasadorkou Vileda

  Po dlouhé době se musíme rozloučit i s naší dlouholetou ambasadorkou ivakalinova. Iva byla ambasadorkou značky Vileda a na koníku pomáhala maminkám najít ty nejlepší produkty pro udržování pořádku a čistoty v domácnosti.

  Iva, touto cestou bych ti chtěla jménem celého Modrého koníka poděkovat za krásných 6 let spolupráce. Za tvou kreativitu, čas, fotky, články, recenze a veškerou energii, kterou jsi této práci věnovala.

  Do budoucna ti přejeme mnoho úspěchů a věříme, že nám zůstaneš i nadále věrná.

  Skupinka Úklid horu s Viledou, pro vás bude fungovat i nadále.

  Za tým Modrého koníka Domka

  modrykonik
  31. pro 2022    Čtené 129x

  Loučíme se s ambasadorkou Fisher-Price

  Konec roku je tady a s nim nadešel čas rozloučit se s naší oblíbenou ambasadorkou.

  Uživatelka petuliiik01 byla ambasadorkou značky Fisher-Price zde na Modrém koníku. Petra tady tři roky rozdávala nejen úsměv a pozitivní energii, ale také doporučení pro maminky, kterým záleží na kvalitních hračkách pro jejich mrňousky.

  Petro, chtěla bych ti, jménem celého týmu Modrého koníka, touto cestou poděkovat za tvůj přínos, za energii, kterou jsi do této práce dávala, za krásné a inspirativní příspěvky a, v neposlední řadě, že jsi tady byla vždy ochotná maminkám poradit.

  Přejeme ti do budoucna hodně úspěchů, ať se ti daří a ať se ti plní sny. Veřím, že se na tom našem Koníkovi budeš s námi houpat i nadále.

  Skupinka Fisher-Price pro vás bude fungovat i nadále.

  Za tým Modrého koníka Domka

  modrykonik
  19. črc 2022    Čtené 111x

  Vítáme Ambasadorku Plné Peněženky

  Věřme či ne, léto zanechá každoročně nejen snědý odstín na naší pokožce, ale také pořádný průvan v naší peněžence. Nákupy před nástupem do školy, dovolené, výlety, posezení s přáteli v zahrádkách či terasách,... Ano, to vše se odrazí i na našich financích. Naštěstí však existuje řada způsobů, jak efektivně šetřit. K nám na Modrého koníka nyní přichází cashbackový portál Plná Peněženka, aby nám ukázal, jak na nákupech vydělávat.

  A to prostřednictvím naší nové Ambasadorky Petry @88petule, která nás bude doprovázet světem nakupování, vysvětlí nám, jak to s tím cashbackem vlastně je, a také jak jej efektivně využívat.

  Seznámit se s Petrou blíže můžete prostřednictvím jejího uvítacího článku.

  My tě, Peti, vítáme v našem týmu a budeme se těšit na tvé inspirativní příspěvky a tipy na výhodné nákupy.

  Přejeme mnoho úspěchů!

  modrykonik
  17. čer 2022    Čtené 517x

  Plná Peněženka hledá Ambasadorku

  Nakupování. Relax, odreagování, antistresová terapie, hobby, ale také strašák či nezbytné zlo. Tím vším pro nás nakupování může být. Za posledních pár pandemických let jsme se naučili, že nakupovat lze i z pohodlí domova. A co víc, mnozí z nás začali tuto formu nakupování upřednostňovat. Nákupy online ale mají i jiné výhody, než jen že za nimi nemusíte do víru města. Za online nákupy si můžete nechat zaplatit!

  Vítejte v době cashbackové! A pokud už na vlně cashbacku plavete, máme tu pro vás nabídku, která se neodmítá!

  Cashback portál Plná Peněženka totiž hledá na Modrém koníku Ambasadorku! Ráda nakupuješ? Vyhledáváš slevy a akce? Pátráš po nejlepších nabídkách? Máš cit pro módu, moderní životní styl, vychytávky, které jsou nyní in? Nakupuješ ráda online i na zahraničních portálech s levným zbožím? Ráda cestuješ a ubytování si bookuješ přes internet?

  Tak potom jsi to ty!

  Plná Peněženka je největší specializovaný cashback portál, který vrací peníze za online nákupy svým uživatelům již více než 10 let. Nakupujeme všichni, proč si tedy nenechat za nákupy „zaplatit”?

  Jaké výhody přináší práce Ambasadorky?

  • systematickou práci na jednom konkrétním projektu s reálným využitím v dalším pracovním životě,
  • nové a moderní dovednosti, které zazáří v životopisu,
  • jedinečnou zkušenost propagovat svou šikovnost a talent prostřednictvím důvěryhodné a stabilní značky,
  • a samozřejmě finanční odměnu - 4 706 CZK měsíčně na autorskou smlouvu

  Jak se zapojit?

  Chceš se zapojit do tohoto konkurzu a stát se Ambasadorkou značky Plná Peněženka? Stačí, když do 18.06.2021 vyplníš tento dotazník.

  Napiš nám, proč bychom měli vybrat právě tebe. Prozraď nám, jakou formou bys portál Plná Peněženka prezentovala, a jak by si maminky na Modrém koníku oslovila a zaujala. Jak probíhají tvé nákupy online, jestli využíváš cashback a co nejčastěji nakupuješ. Neboj se rozepsat a zkus nám dát i nějaký konkrétní nápad. Kreativitě a fantazii se meze nekladou! ;) Ukaž nám, co se v tobě skrývá nejen prostřednictvím psaného slova, ale také fotek nebo videí, které můžeš do dotazníku také připojit.

  Těšíme se a držíme všem palce! 🙂

  Katka a tým Modrého koníka

  modrykonik
  3. kvě 2022    Čtené 83x

  Vítáme novou Ambasadorku NUK

  Máj, lásky čas, vše kvete... A rozrostla se i naša ambasadorská rodina! 

  Máme za to, že na Modrém koníku snad není maminka, která by neznala značku NUK. Když už ne z vlastní zkušenosti, pak z doslechu. A právě tuto značku produktů pro děti bude v nascházejících týdnech reprezentovat Renata @vonrataj . Věříme, že se díky ní toho mnoho naučíte a také získáte přehled v produktech značky NUK. 

  Víc o Renatě a její spolupráci s NUKem si můžete přečíst v jejím článku: Jak jsem se stala ambasadrokou NUK

  Renatko, vítej v našem modrokoníkovském týmu, věřím, že se ti u nás bude ambasadorovat příjemně, a že bude Modrý koník pro tebe příjemným prostředím pro spolupráci. Těšíme se na tvé inspirativní příspěvky!

  Katka a tým Modrého koníka

  modrykonik
  14. dub 2022    Čtené 233x

  Velikonoce s Ambasadorkami

  Hody hody doprovody,
  Dejte vejce malovaný,
  Nedáte-li malovaný,
  Dejte aspoň bílý...

  ...vždyť to všichni známe. Svátky jara jsou tady!!!

  Čas setkání s blízkými (a že letos si to nejspíš všichni užijeme trojnásobně i za ty karanténní předchozí dva roky), pomlázek a hojnosti. A co by to bylo za Velikonoce bez pořádné výslužky?

  Tu sice dostávají standardně pouze koledníci, ale naše Ambasadorky @ivakalinova, @klarasza, @apacheee a @petuliiik01 se letos rozhodly obdarovávat o Velikonocích všechny bez rozdílu. Připravily si proto pro vás 4 dny nabité soutěžemi s velikonoční tematikou.

  Velikonoce s Ambasadorkami budou letos trvat od čtvrtku 14.4. do neděle 17.4., kdy budete moci každý den vyhrát dárky od #vileda, #fisherprice, #fitshaker a #dm.

  A abyste nezmeškali soutěž svojí oblíbené ambasadorky, harmonogram zde:

  14.4. čtvrtekivakalinova
  15.4. pátekapacheee
  16.4. sobotaklarasza
  17.4. nedělepetuliiik01

  Hodně štěstí a krásné Velikonoce vám přeje Modrý koník!

  modrykonik
  1. dub 2022    Čtené 714x

  Hledáme Ambasadorku pro NUK

  Jaro se nám všem spojuje s novými začátky. Příroda se probouzí... K nám na Modrého koníka přináší jaro i nové příležitosti. Jednou z nich je možnost pro jednu z vás reprezentovat léty ověřenou stálici na trhu s dětským sortimentem - společnost NUK

  NUK už 60 let pečuje o zvláštní potřeby miminek a jejich rodičů. Ví, co maminky a jejich nejmenší potřebují a rozumí životu. 

  NUK v uplynulých desetiletích první nabídku dudlíků a saviček rozšířil o další produkty, jako jsou učící lahvičky, hrníčky, savičky, mycí prostředky a další, které dodnes dělají společné chvíle s dětmi ještě příjemnější.

  Jaká by měla být Ambasadorka značky NUK

  Ambasadorka NUK by měla být především maminka. Její dítko by mělo být ve věku 4,5 až 5 měsíců. Měla by vést aktivní životní styl, mít společenskou povahu a být ochotna „jít s kůží na trh" a sdílet své zkušenosti s uživatelkami na Modrém koníku. Je otevřená, přátelská, ale zároveň i přiměřeně asertivní ve svém projevu, kreativní a samostatná.
  Pokud máš zároveň zkušenost s podporou značky, může to být tvojí výhodou.

  Jaké výhody přináší práce Ambasadorky

  • systematickou práci na jednom konkrétním projektu s reálným využitím v dalším pracovním životě,
  • nové a moderní dovednosti, které zazáří v životopisu,
  • jedinečnou zkušenost propagovat svou šikovnost a talent prostřednictvím důvěryhodné a stabilní značky,
  • a samozřejmě finanční odměnu - 4 706 CZK měsíčně na dohodu o provedení práce

  Jak se zapojit

  Chceš se zapojit do tohoto konkurzu a stát se Ambasadorkou značky NUK? Stačí, když do 10.4.2022 vyplníš tento dotazník.

  Napiš nám, proč bychom měli vybrat právě tebe. Prozraď nám, jakou formou bys značku NUK prezentovala, a jak bys maminky na Modrém koníku oslovila a zaujala. Neboj se rozepsat a zkus nám dát i nějaký konkrétní nápad. Kreativitě a fantazii se meze nekladou! ;) Ukaž nám, co se v tobě skrývá nejen prostřednictvím psaného slova, ale také fotek nebo videí, které můžeš do dotazníku také připojit.

  Tvoje mise na Modrém koníku by začala již 1.5.2022!

  Těšíme se a držíme všem palce! 🙂

  modrykonik
  2. led 2022    Čtené 171x

  Vítáme Ambasadorku Fitshaker

  Rok se s rokem sešel a my jsme převrátili pomyslný list. Poslední dny jsme mnozí bilancovali, hodnotili, přepočítavali a, v neposlední řadě, nespočet z nás si do nového roku dalo více či méně předsevzetí, které se pokusíme po celý rok dodržovat. Někdo chce přestat kouřit, někdo se chce naučit cizí jazyk a mnozí, kterých je, předpokládám, většina, chtějí zhubnout.

  Patříte mezi ně i vy? Dáváte si také každoročně toto předsevzetí a rok co rok ho ne a ne dodržet? Fitshaker.cz zavítal na Modrého koníka, aby právě vás (i nás), které potřebujete podporu a motivaci v cestě ke svému cíli, podpořil.

  Na Modrém koníku proto s velkou radostí vítáme Ambasadorku Klárku @klarasza, která vás na cestě k vašemu lepšímu, zdravějšímu a štíhlejšímu já bude podporovat a doprovázet.

  Vás, drahé uživatelky, zvem do nové skupinky Cvičíme s Fitshaker.cz, kde najdete spoustu inspirace, motivace a receptů. Zapojte se s naší Ambasadorkou do Novoroční výzvy!

  Klári, vítej v našem modrokoníkovském týmu, věřím, že se ti u nás bude cvičit příjemně, a že i díky tobě se náš Koník dohoupá do fit formy s Fitshakerem! Těšíme se na tvé inspirativní příspěvky!

  Katka a tým Modrého koníka

  modrykonik
  23. pro 2021    Čtené 991x

  Otevíráme 23. okénko adventního kalendáře s ambasadorkami

  Poslední předvánoční ráno bývá plné shonu, povinností, pečení - máma je v jednom kole. Zkuste s našimi ambasadorkami i dnes malinko zastavit, vypnout, užít si sváteční atmosféru a také něco vyhrát.

  S @ivakalinova můžete dnes soutěžit o balíček toho nejlepšího od Viledy - 1x Actifibre, 1x balení hadříků Ultra Fresh, 1x balení houbiček Pur Active.

  Osladit si život pak můžete s @apacheee v její soutěži o dmBio perníčky v cukrové polevě. 

  Držíme vám pěsti a přejeme krásný předvánoční den!
  POZOR! Soutěžit s ambasadorkami budeme i zítra!

  Tým Modrý koník

  modrykonik
  20. pro 2021    Čtené 433x

  Hledá se Ambasadorka pro Fitshaker

  Milé dámy!

  Po delší době vás opět oslovujeme s nabídkou, která se neodmítá! Do našeho týmu ambasadorek totiž hledáme jednu z vás. Tentokrát pro Fitshaker – online službu, která se věnuje cvičení z pohodlí domova a pomáhá ženám zažít vlastní proměnu, nejen tu fyzickou, ale také duševní. Motivuje a podporuje ženy na cestě ke svému fit, lepšímu a zdravějšímu já.

  Tým Fitshakera přistupuje individuálně a citlivě ke každé z nich. Pomáhá jí získat nejen sebevědomí, ale také motivaci k dodržování zdravého životního stylu. Přispívá k lepší orientaci ve světě zdravého stravování a cvičení.

  Jaká by měla být Ambasadorka značky Fitshaker

  Ambasadorka Fitshaker je žena, která se snaží zhubnout nebo vyformovat postavu. Je to maminka s malými dětmi do 6 let. Má zálibu ve cvičení, ale je příliš zaneprázdněná na to, aby si mohla dovolit při péči o rodinu chodit do fitness centra. Je ochotna nastartovat novoroční výzvu s Fitshakerem, pravidelně cvičit a vařit si podle jídelníčku a receptů Fitshaker.

  Je důležité, aby byla komunikativní, milá a aby byla schopna a ochotna svůj progres a samotný průběh výzvy sdílet s uživatelkami Modrého koníka.

  Chceme ukázat i zaneprázdněným maminkám, ze cvičit a zdravě se stravovat se dá, i když většinu svého času věnují svým ratolestem a péči o domácnost.

  Jaké výhody přináší práce Ambasadorky

  • systematickou práci na jednom konkrétním projektu s reálným využitím v dalším pracovním životě,
  • nové a moderní dovednosti, které zazáří v životopisu,
  • jedinečnou zkušenost propagovat svou šikovnost a talent prostřednictvím důvěryhodné a stabilní značky,
  • a samozřejmě finanční odměnu - 4 706 CZK měsíčně na dohodu u provedení práce

  Jak se zapojit?

  Chceš se zapojit do tohoto konkurzu a stát se Ambasadorkou značky Fitshaker? Stačí, když do 22.12.2021 vyplníš tento dotazník.

  Napiš nám, proč bychom měli vybrat právě tebe. Prozraď nám, jakou formou bys značku Fitshaker prezentovala, a jak bys maminky na Modrém koníku oslovila a zaujala. Neboj se rozepsat a zkus nám dát i nějaký konkrétní nápad. Kreativitě a fantazii se meze nekladou! ;) Ukaž nám, co se v tobě skrývá nejen prostřednictvím psaného slova, ale také fotek nebo videí, které můžeš do dotazníku také připojit.

  POZOR! Tvoje mise na Modrém koníku by začala již 2.1.2022!

  Těšíme se a držíme všem palce! 🙂

  modrykonik
  18. pro 2021    Čtené 1137x

  Zrušené vánoční trhy? Podpořme maminky z Modrého koníka, které na nich měly své výrobky prodávat

  Milé maminky,

  víme, že na Modrém koníku je spousta zručných a talentovaných maminek, které měly své výrobky prodávat na vánočních trzích. Zrušením vánočních trhů nařízením vlády se dostaly do nelehké situace, kdy své výrobky nemají kde nabídnout a představit. Na Modrém koníku šikovným maminkám fandíme a dokonce jsme pro ně vytvořili místo v bazaru, kde mohou prodávat. Pojďme je nyní v této těžké době podpořit tím, že nakoukneme do "Vlastní výroby" a vybereme si z jejich ruční práce.

  Chcete-li si přenést trochu té atmosféry vánočních trhů do svého domova, uvařte si svařené víno, otevřete láhev medoviny nebo prostě jen uždibujte perníčky, které jste napekly, a nezapomeňte si pustit vánoční koledy. 🙂 Můžete vybírat z nabídky zimních čepic a vánočních dekorací.
  Sháníte na poslední chvíli zimní softshellky? Stačí si vybrat. 🙂

  Věříme, že hitem letošních Vánoc budou handmade náramky a své místo pod vánočními stromky si jistě najdou i ručně šité stylové mikiny. A tajný tip od nás: Určitě si do vyhledávače v bazaru zadejte i heslo quiet book.

  Přejeme všem, ať si letošní advent užijete v poklidu a zdraví. 

  Tak šťastné a veselé!

  Modrý koník team 

  PS: Tvoříš handmade a ještě nemáš své výrobky zadané v inzerátech? Srdečně tě zveme do bazaru, kde pro ně jistě najdeš vhodnou kategorii. Nezapomeň své inzeráty označit jako "Vlastní výroba".

  modrykonik
  Zpráva byla změněna    19. lis 2021    

  Tuto noc (19.11.) od 22:30 až do rána Koník nepoběží. Potřebujeme udělat důkladný předvánoční technický úklid. Díky všem za pochopení!

  modrykonik
  28. zář 2021    Čtené 830x

  Pracovní nabídka: Rozšiřujeme náš tým nákupních poradkyň Modrého koníka!

  Milé maminky, ženy, nákupní maniačky,

  rozšiřujeme náš tým nákupních poradkyň Modrého koníka! No a jestli hledáme právě tebe, můžeš hned teď zjistit!

  Nakupuješ ráda? Orientuješ se v nejnovějších trendech? Chtějí od tebe kámošky radu, když se nedokážou rozhodnout, který produkt si vybrat? Trávíš ráda svůj čas na internetu a na Modrém koníku? Pokud jsi na všechny otázky odpověděla “ano”, tak to vypadá, že hledáme zrovna tebe.

  Co bude tvou prací?

  Práce snů každé „nákupní maniačky“ má konkrétní podobu – staň se nákupní poradkyní na Modrém koníku. Spoj příjemné s ještě příjemnějším! Už žádné výčitky při projíždění eshopů, hledání recenzí, vyhledávání produktů a trávení času na Modrém koníku. Protože přesně tohle bude součástí tvé pracovní náplně. Je jedinečná. Placená. Vysněná. A přitom užitečná. A nejlepší na tom je, že to dáme tvému muži písemně - černé na bílém.🙂

  Budeš psát články s doporučením na zajímavé a oblíbené produkty a zároveň budeš radit ostatním s výběrem toho, co právě hledají. Nebo možná zatím ani nehledají. Můžeš se jednoduše stát jejich nákupním guru, který jim ochotně poradí v případě otázek, nejasností a dokáže přihlédnout i k jejich preferencím a přáním.

  Jak takový článek nákupní poradkyně může vypadat zjistíš např. zde:
  Jak a jakou vybrat rostoucí židličku pro dítě?
  Dětská chůvička: Kterou koupit a proč?
  Vybíráme univerzální dezinfekční čističe!

  Koho hledáme?

  Hledáme zkrátka někoho, kdo bude držet ochrannou ruku nad nákupy ostatních maminek. A jak to myslíme? Do našeho týmu hledáme chytrou maminku, která má v malíčku všechny novinky na trhu. Na prsteníček si nasadí pouze takový šperk, který má styl a dobré hodnocení. Prostředníček využívá leda tak k vyzkoušení nejnovějšího laku z „drogérky“. Ukazováček má vždy připravený k pátrání na internetu a prohlížení nejnovějších trendů. V případě, že chce varovat před něčím, co může být ztrátou času či peněz, ho ale umí i vztyčit. A palec? Ten zvedne pokaždé, když narazí na zajímavý produkt, který s radostí doporučí ostatním maminkám.

  Máš pocit, že píšeme o tobě? Tak si na to plácněme! Nebo vlastně ještě ne, protože kromě výše uvedeného potřebujeme i to, abys dobře ovládala gramatiku. Protože každá správná nákupní maniačka ví, že nejlepší produkt je ten „doporučený“, a nikoliv „doporučení“. Nebo že visačka na oděvu se píše s měkkým „i“ – protože to, co visí, nemůže být tvrdé ;)

  Co nabízíme?

  • Jedinečnou zkušenost, při které spojíš svůj koníček s prací,
  • nové dovednosti a zkušenosti, které reálně využiješ v dalším pracovním životě,
  • flexibilní pracovní dobu a práci z pohodlí svého domova,
  • finanční odměnu na autorskou smlouvu.

  Zapoj se!

  Aby ti tahle skvělá nabídka neproklouzla mezi prsty, neváhej dlouho. Vyplň TENTO FORMULÁŘ a zkus své štěstí. Štěstěna se možná usměje právě na tebe. Výběr ukončíme 17.10.2021 a úspěšným adeptkám se ozveme prostřednictvím interní pošty.

  Modrý koník tým

  modrykonik
  27. srp 2021    Čtené 351x

  Centrum recenzí: Místo, kde maminky radí maminkám

  Nakupování je zábava. Většinou. Občas však přijde moment, kdy musíme vystoupit ze své komfortní zóny a sáhnout po produktech, se kterými zkušenost nemáme. Vybrat první náhradní kojeneckou výživu pro naše miminko, první příkrmy pro batole, novou kosmetiku, když se nám objeví první vrásky, nebo vychytávky do domácnosti, kterých je na trhu hromada a vybrat si z ní je kolikrát nad naše síly.

  Proto jsme na Modrém koníku vytvořili Centrum recenzí. Místo, kde maminky radí maminkám, co se koupit vyplatí, co naopak méně. Kde sdílejí své zkušenosti s jednotlivými produkty či značkami prostřednictvím upřímných hodnocení. V našem Centru recenzí postupně přibývají nové a nové kategorie, značky i produkty a k nim desítky nových hodnocení.

  Máš také dobrou nebo naopak špatnou zkušenost s výrobkem, o kterou se chceš s námi podělit? Není nic snazšího, než navštívit Centrum recenzí a napsat své krátké hodnocení. Za každé hodnocení ti navíc zašleme srdíčko s poděkováním. 💙 Jak tedy na to?

  Vítejte v Centru recenzí

  Prostředí Centra recenzí je víceméně intuitivní. Dostaneš se do něj přes hlavní menu na domovské stránce Modrého koníka.

  Samotné Centrum recenzí nabídne vlastní menu, ve kterém najdeš všechny hlavní kategorie produktů, jejichž hodnocení se aktuálně v Centru nacházejí. Hlavní menu Centra recenzí nabízí také možnost vyhledání konkrétního produktu pod symbolem lupy. 🔎

  Po rozkliknutí hlavních kategorií se dostaneš do seznamu produktů, ke kterým je aktuálně možné recenze přidávat. Ve vrchní části seznamu se nacházejí také odkazy na podkategorie pro snadnější orientaci v záplavě produktů.

  A jak napsat hodnocení konkrétního produktu?

  Jednoduše, rozklikneš si požadovaný výrobek a pod krátkým popisem najdeš modré tlačítko "Napiš svou zkušenost", prostřednictvím kterého se dostaneš do formuláře, kde už můžeš svobodně vyjádřit svůj upřímný názor na vybraný produkt.

  Po odeslání recenze nepanikař, že se okamžitě neobjevila mezi hodnoceními pod produktovou stránkou. Naši admini ji nejprve musí schválit. Je to z důvodu, abychom sebe i vás chránili před trolly a hejtermi. Však to znáte...

  Nenašla jsi v Centru recenzí "svůj produkt"?

  Nevadí. Pošli nám podnět a my jej do Centra přidáme za tebe! Produtky zde postupně přibývají a přibývat budou, ale pokud je již nyní nějaký, který tam chceš mít a napsat k němu hodnocení, dej nám vědět zde a my ho tam umístíme.

  Věříme, že naše Centrum recenzí bude pro Modrého koníka a naše uživatelky přínosem. Že se stane vaším věrným průvodcem při nákupech a usnadní vám náročné rozhodování, zda koupit to či ono.

  Váš Modrý koník tým

  modrykonik
  25. srp 2021    Čtené 498x

  Nabídka práce: Hledáme TEBE na pozici kočárkové maniačky Modrého koníka

  S narozením miminka přichází do života novopečených rodičů nová vlna rozhodování. Vybrat správné boty, oblečení nebo i auto pro sebe, to je vlastně brnkačka, vždyť v tom budeme chodit my a my jsme zodpovědní sami za sebe a za svůj komfort. Když však přijde na rozhodování ohledně toho malého uzlíku štěstí, dilema je obří. A snad nejtvrdším oříškem je výběr kočárku. Vždyť v něm dítko často stráví obrovskou část dne - výlety, procházky, uspávání, když to jinak nejde... Vyvstává množství otázek. Bude mu kočárek pohodlný? Jak dlouho mu bude sloužit? Vyplatí se připlatit si za hezký design? A poslouží nám i ve městě stejně dobře jako na procházkách lesními cestičkami na výletech k babičce?

  Tyto a další rébusy musí rodiče vyřešit, než se definitivně rozhodnou pro kočárek, který skutečně vyhovuje jejich očekáváním a potřebám. Kolik z nich by ocenilo radu od skutečného odborníka. A právě kočárkovou maniačku - odbornici, která se v moři nabídek kočárků cítí jako ryba ve vodě, hledáme do našeho týmu.

  Kdo je kočárková maniačka

  Maminka, která má přehled. A to nejen v aktuálních trendech v oblasti kočárků, ale také v oblasti novinek a nejsou jí cizí ani technické parametry kočárků. Dle požadavků dokáže maminkám poradit pro ně ten nejvhodnější kočárek, ať už z bazaru nebo nový. Dokáže pracovat samostatně a vyhledávat informace různého druhu o kočárcích a jejich kvalitách. Našla ses v tomhle popisu? V tom případě čti dál!

  Koho hledáme

  Do našeho rozrůstajícího se týmu hledáme šikulku, která se prostě v kočárcích vyzná. Umí poradit, zda zvolit trojkombinaci nebo jen hluboký kočárek. Pomůže s výběrem správného typu koleček do terénu i na rovné městské chodníky. Nasměruje při výběru kočárku vysoké rodiče, ale i ty, které v dětství méně tahali za uši. Má přehled o doplňcích, které lze ke kočárkům dokoupit a poradí ty nejlepší vychytávky. Takovou, která bude se zápalem sledovat novinky a ráda se o výsledky svého průzkumu podělí s ostatními maminkami. Pokud bys navíc z diktátů a gramatických cvičení dostávala ještě dnes samé jedničky s hvězdičkou, jsi přesně ta, kterou hledáme.

  Co bude tvou prací

  Jako každý odborník, který radí v poradnách na Modrém koníku, budeš spolu s maminkami hledat ideální řešení pro jejich neutichající otazníky ohledně kočárků. Na základě jejich potřeb a přání jim pomůžeš vybrat ten NEJ z kočárků na trhu. Budeš sledovat trendy a novinky, vyhledávat na e-shopech, číst recenze a ochotně se o své postřehy dělit v článcích i v poradně. Nabízíme ti, v podstatě, práci snů, kdy budeš trávit čas na Modrém koníku, prohledávat internet, a to vše z pohodlí domova. Navíc za finanční odměnu. Budeš našim guru v oblasti kočárků.

  =Co ti nabízíme

  Co očekáváme my od tebe, už víš. Co ale, na oplátku, nabídneme my?

  • Práci z pohodlí domova.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Zkušenost, která může v budoucnu v životopisu zazářit.
  • Práci, která bude tvým hobby. (Nebo naopak.)
  • Finanční odměnu na autorskou smlouvu.

  Zapoj se!

  Nenech se přemlouvat, aby ti tato nabídka neutekla. Vyplň TENTO FORMULÁŘ a zkus štěstí. Možná vybereme právě tebe! Výběr ukončíme 10.09.2021 a úspěšným adeptkám se ozveme přes interní poštu.

  Modrý koník tým

  modrykonik
  1. črc 2021    Čtené 243x

  Loučíme se s ambasadorkou Femibion

  Se začátkem prázdnin nadešla chvíle, kdy něco také končí. Přišel den, kdy se musíme rozloučit s Hankou @hanica83, jakožto ambasadorkou značky Femibion zde, na Modrém koníkovi. Hanka tady dva roky rozdávala nejen úsměv a pozitivní energii, ale také doporučení pro těhotné a kojící maminky ohledně výživových doplňků a další zajímavé tipy o zdraví (i nastávajících) maminek a miminek.

  Hani, chtěla bych ti, jménem celého týmu Modrého koníka, touto cestou poděkovat za tvůj přínos, za energii, kterou jsi do této práce dávala, za krásné a inspirativní příspěvky a, v neposlední řadě, že jsi tady byla vždy ochotná maminkám poradit.

  Přejeme ti do budoucna hodně úspěchů, ať se ti daří a ať se ti plní sny. Veřím, že se na tom našem koníkovi budeš s námi houpat i nadále.

  Skupinka Femibion: Když žena ví, co potřebuje pro vás bude fungovat i nadále.

  Za tým Modrého koníka Katka

  modrykonik
  1. čer 2021    Čtené 187x

  Loučíme se s Ambasadorkou Joie

  Po více než třech letech nadešla chvíle, kdy se loučíme s Marcelkou @mummy88, jako s Ambasadorkou značky Joie na Modrém koníkovi. Za tu dobu nám tady rozdala spoustu rad ohledně kočárků, autosedaček a dalších praktických pomocníků pro maminky s dětmi. Její krásná rodinka a každodenní radosti i starosti se staly neodmyslitelnou součástí našeho modrého světa.

  Marcelko, jménem celého týmu Modrého koníka ti chci moc poděkovat za všechny tvoje recenze, rady a dobrou náladu, kterou si na stránkách rozdávala, a taky za veškerou energii, nadšení a lásku, které jsi do své práce Ambasadorky vkládala. I díky tvým příspěvkům se nám na tom našem „oři” houpalo o kousek veseleji.

  Přejeme ti hodně štěstí v pracovním i soukromém životě a věříme, že zůstaneš součástí našich modrých dnů i nadále. 🙂

  Skupinka S Joie doma i na cestách bude nadále fungovat a a můžete si tak stále vyměňovat názory na produkty a značku a dávat si tipy na akce a slevy.

  Za tým Modrého koníka Katka

  modrykonik
  17. kvě 2021    Čtené 827x

  Pracovní nabídka: Hledáme nákupní maniačku Modrého koníka!

  Milé maminky, ženy, nákupní maniačky,

  v koníku stále vymýšlíme novinky, které by vám usnadňovaly každodenní starosti, ale také přinášely čím dál více radosti. Proto přicházíme s něčím perfektním - a k tomu budeme potřebovat jednu z vás! Hledáme právě tebe? Pojďme to zjistit.

  Nakupuješ ráda? Orientuješ se v nejnovějších trendech? Chtějí od tebe kámošky radu, když se nedokážou rozhodnout, který produkt si vybrat? Trávíš ráda svůj čas na internetu a na Modrém koníku? Pokud jsi na všechny otázky odpověděla “ano”, tak to vypadá, že hledáme zrovinka tebe.

  Co bude tvou prací?

  Práce snů každé „nákupní maniačky“ má konkrétní podobu – staň se nákupní poradkyní na Modrém koníku. Spoj příjemné s ještě příjemnějším! Už žádné výčitky při projíždění eshopů, hledání recenzí, vyhledávání produktů a trávení času na Modrém koníku. Protože přesně tohle bude součástí tvé pracovní náplně. Je jedinečná. Placená. Vysněná. A přitom užitečná. A nejlepší na tom je, že to dáme tvému muži písemně - černé na bílém🙂

  Budeš psát články s doporučením na zajímavé a oblíbené produkty a zároveň budeš radit ostatním s výběrem toho, co právě hledají. Nebo možná zatím ani nehledají. Můžeš se jednoduše stát jejich nákupním guru, který jim ochotně poradí v případě otázek, nejasností a dokáže přihlédnout i k jejich preferencím a přáním.

  Koho hledáme?

  Hledáme zkrátka někoho, kdo bude držet ochrannou ruku nad nákupy ostatních maminek. A jak to myslíme? Do našeho týmu hledáme chytrou maminku, která má v malíčku všechny novinky na trhu. Na prsteníček si nasadí pouze takový šperk, který má styl a dobré hodnocení. Prostředníček využívá leda tak k vyzkoušení nejnovějšího laku z „drogérky“. Ukazováček má vždy připravený k pátrání na internetu a prohlížení nejnovějších trendů. V případě, že chce varovat před něčím, co může být ztrátou času či peněz, ho ale umí i vztyčit. A palec? Ten zvedne pokaždé, když narazí na zajímavý produkt, který s radostí doporučí ostatním maminkám.

  Máš pocit, že píšeme o tobě? Tak si na to plácněme. Nebo vlastně ještě ne, protože kromě výše uvedeného potřebujeme i to, abys dobře ovládala gramatiku. Protože každá správná nákupní maniačka ví, že nejlepší produkt je ten „doporučený“, a nikoliv „doporučení“. Nebo že visačka na oděvu se píše s měkkým „i“ – protože to, co visí, nemůže být tvrdé ;)

  Co nabízíme?

  • Jedinečnou zkušenost, při které spojíš svůj koníček s prací, 
  • nové dovednosti a zkušenosti, které reálně využiješ v dalším pracovním životě, 
  • flexibilní pracovní dobu a práci z pohodlí svého domova, 
  • finanční odměnu na autorskou smlouvu.

  Zapoj se!

  Aby ti tahle skvělá nabídka neproklouzla mezi prsty, neváhej dlouho. Vyplň TENTO FORMULÁŘ a zkus své štěstí. Štěstěna se možná usměje právě na tebe. Výběr ukončíme 31.05.2021 a úspěšným adeptkám se ozveme prostřednictvím interní pošty.

  Modrý koník tým

  modrykonik
  4. kvě 2021    Čtené 559x

  Vítáme novou Ambasadorku!

  Milé koníkovky!

  Čas plyne jako voda a nadešel taky čas, kdy se loučíme s další ambasadorkou. Jak se říká, život je změna a ta se občas uděje i v ambasadorských řadách. Proto Peťku @88petule na pozici Ambasadorky vystřídala Mirka @mikolisek .

  Více o Mirce se dozvíte v jejím úvodním článku.

  Pořád se tedy můžete těšit na inspirativní články a novinky z “kuchyně” Nestlé. 

  Touto cestou bych se chtěla poděkovat Peťce za její výjimečně dobrou práci, nadšení, houževnatost a úžasnou energii, kterou denně na stránky Modrého koníka přinášela. Děkujeme Peti!

  Vás, drahé uživatelky, zvu do vynovené skupinky Zdravý začátek s Nestlé.

  A nezbývá mi nic jiného, jen popřát nové Ambasadorce Mirce, ať se jí s námi příjemně klusá v modrokoníkovském sedle. 🙂  Těšíme se na Tvé inspirativní příspěvky! <3

  Katka za Modrý Koník

  Zaujalo tě něco na stránce? Všimla sis pěknou fotku, narazila na zajímavý článek? Označ ho hashtagem #vybrali_jsme a my ty nejlepší příspěvky zařadíme na titulku, Instagram či Facebook Modrého koníka.

  modrykonik
  24. únor 2021    Čtené 270x

  Rozloučili jsme se s Ambasadorkou Dr.Brown's

  Ahojte, maminky, 

  zřejmě jste si všimly, že jsme se rozloučily s @mariegroth, která byla součástí značky Dr.Brown's. S dobrou náladou, s úsměvem na rtech a s pozitivní energií nás vtáhla do světa produktů Dr.Brown's. Přinášela nám novinky z tohoto dětského světa a inspirovala nás nejen svými každodenními příspěvky, ale i krásnými články. Také nás potěšila nejednou soutěží a nechala nás nahlédnout do svého zajímavého života.

  Maruško, moc ti za všechno děkujeme. Vložila jsi do své role Ambasadorky i své srdce a duši, což bylo na tvých příspěvcích znát. Nejen já, ale určitě i ostatní maminky se budou těšit na tvé další příspěvky. Proto nám zůstaň věrná a inspiruj nás i nadále.

  Přejeme ti hodně radosti, štěstí a spokojenosti, ať už se tvé kroky budou ubírat jakýmkoli směrem.

  dominika_c za Modrý koník

  modrykonik
  13. únor 2021    Čtené 1550x

  Nestlé Baby hledá novou Ambasadorku!

  Únor není pouze měsícem lásky, ale i novinek a nových příležitostí ❤ Hledáme totiž novou Ambasadorku pro Nestlé!

  Naše skvělá @88petule vám přinášela zajímavosti, informace a tipy ze světa kojenecké výživy. Nicméně čas je nekompromisní a děti rostou jako z vody, proto hledáme novou Ambasadorku, která by spolu se svým prckem převzala po Petře žezlo.

  Značka Nestlé Baby je s vámi a s vaším děťátkem od samého začátku. Kojenecké mléko BEBA je součástí prvních okamžiků šťastných a spokojených dětiček. Dětská výživa je zase doprovází na cestě plné poznávání a pokroků. Historie značky sahá až do roku 1866, kdy byla založena. Jméno nese po lékárníkovi a vynálezci jménem Henri Nestlé, který stojí i za zrodem prvního revolučního produktu firmy, kterým byla náhradní dětská mléčná výživa.

  Značka Nestlé Baby ví, že každá maminka chce pro své děťátko pouze to nejlepší. Proto přináší široké spektrum produktů, které jim pomáhají s každodenními radostmi i starostmi mateřství. Kromě kojeneckých mlék a speciálních kojeneckých mlék nabízejí i kaše, ovocné kapsičky, sušenky, mléčné dezerty či mlíčka s kaší.

  Jaká by měla být Ambasadorka?

  Maminka, kterou hledáme, by měla být pozitivní, aktivní a komunikativní žena s děťátkem od 6 měsíců, které netrpí potravinovými alergiemi. Oddanost značce, zkušenost a spokojenost s produkty Nestlé a BEBA jsou samozřejmostí. Budoucí Ambasadorce by neměla chybět chuť do psaní a focení, neboť nás prostřednictvím příspěvků, článků a fotek bude nejen bavit, ale také informovat a vzdělávat. Proto by měla být otevřená novým výzvám, být aktivní na sociálních sítích a chtít se rozvíjet a rozšiřovat své znalosti. Měla by to být zkrátka šikovná, cílevědomá maminka, která se s radostí vydá na novou, dobrodružnou cestu, na kterou vás vezme s sebou.

  Co ti práce Ambasadorky dá?

  • systematickou práci na jednom konkrétním projektu s reálným využitím v dalším pracovním životě,
  • nové a moderní dovednosti, které se hodí do životopisu,
  • jedinečnou zkušenost propagovat svou šikovnost a talent prostřednictvím důvěryhodné a stabilní značky,
  • a samozřejmě finanční odměnu 4 706 Kč měsíčně na dohodu o provedení práce.

  Jak se zapojíš do konkurzu?

  Myslíš si, že hledáme právě tebe? Tak vyplň náš dotazník a zkus své štěstí. Využij šanci realizovat se, vzdělávat a pracovat na sobě. Napiš nám, proč bys právě ty byla tou nejlepší Ambasadorkou pro Nestlé Baby. Pokud máš nějaký svůj blog, určitě se jím pochlub. Nezapomeň zmínit, jestli tvému děťátku chutná BEBA a které další produkty Nestlé jsou u vás oblíbené. Zkus nám dát i jeden konkrétní nápad, který bys zrealizovala, kdyby ses stala Ambasadorkou!

  Novou Ambasadorku vybereme spolu s lidmi z Nestlé. Čas na vyplnění dotazníku máš do 16.2.2021.

  Držíme palce, těšíme se na vaše příspěvky a přejeme hodně štěstí! 🙂

  dominika_c za Mordý koník team

  modrykonik
  5. led 2021    Čtené 316x

  Loučíme se s Ambasadorkami Sunar a Baby Dove

  Ahoj, 

  jednou nohou jsme vstoupili do nového roku a přitom doufáme, že bude lepší než ten minulý. Ale rozloučit se musíme nejen s rokem 2020, ale i se dvěma skvělými ambasadorkami. O co snáze se nám loučí s minulým rokem, o to těžší je rozloučení s našimi ambasadorkami @michaelllas a @vanea 🙂 Kdo je na koníku „jako doma“, určitě ví, o koho se jedná ;)

  @michaelllas zastupovala firmu Sunar a provázela nás světem dětských chutí. Mimo to, že byla jednou z nás a nechala nás nahlédnout do svých všedních dní, nás zásobovala množstvím soutěží a především spoustou zajímavých a užitečných informací (nejen) o dětské stravě. Nevím, jak vám, ale mně budou její články strašně chybět. Věřím však, že Míša bude na koníku nadále aktivní a že o ní ještě uslyšíme ;)

  @vanea vás zase pozvala do voňavého a jemného světa kosmetiky starající se o tu nejjemnější pokožku našich nejmenších. Irčo, děkujeme za tvoje posty, inspirace, soutěže, oku lahodící fotky a zkrátka všechno, co jsi během působení jako Ambasadorka pro Baby Dove vytvořila. Také věřím, že i ty zůstaneš Modrému koníku věrná a občas nám dáš vědět, jak se máš 🙂

  Děvčata, doufám, že vám tu mezi námi bylo dobře, že vám to hodně dalo, posunulo vás to vpřed a budete na tyto časy vzpomínat s úsměvem. Přeji vám, aby vám další životní etapa přinesla jen to nejlepší a ať se vám splní vše, co si přejete. 

  Budeme rádi, budete-li s námi sdílet vaše zážitky i nadále, ať už bude vaše další cesta jakákoliv 🙂 

  @dominika_c za Modrý koník

  modrykonik
  30. lis 2020    Čtené 1065x

  Vánoční maraton s Ambasadorkami: 14 dní soutěží a inspirace

  O chvíli to vypukne! Nebo to už vypuklo? ;) Čas vánoční, který zahřeje srdíčka a rozzáří oči. Zpříjemněte si spolu s námi čekání na Štědrý den. Dejte letos sbohem stresu a povinnostem, které vám nepřinášejí radost. Pojďte se pobavit, odpočinout si, dozvědět se něco nového, inspirovat se a vyhrát krásné ceny nejen pro sebe, ale i pro své blízké. Protože dvoutýdenní vánoční maraton našich Ambasadorek právě začíná! A bude přesně takový, jaký má být – inspirující, veselý a v neposlední řadě štědrý.

  Ať už máte doma miminko, malého rošťáka, puberťáka či na svůj poklad teprve čekáte, určitě si přijdete na své. Výhry budou skutečně pestré, od drobností až po hodnotné výhry. Štěstí je potřeba pokoušet neustále, proto nezmeškejte šanci vyhrát. Pokud se vám však nepodaří vyhrát nic materiálního, nic to. Mohu vás ujistit, že si odnesete něco navíc – množství inspirace, tipů a veselé nálady. A to je k nezaplacení, souhlasíte? Sledujte od 1.12. do 14.12.2020 hashtag #vanoce_s_ambasadorkami a #tyden_s_ambasadorkami.

  Jak budou dny s Ambasadorkami probíhat?

  Jak jsme zmínili výše, čeká vás skutečně všehochuť výher. A jak to bude fungovat? Velmi jednoduše. Každý den se můžete těšit na článek na vánoční téma od jedné z Ambasadorek. Tento článek bude vždy doprovázet i soutěžní článek jiné Ambasadorky. Protože, jak se říká, "ve dvou se to táhne líp". ☺

  Tak pozorně sledujte, lajkujte a komentuje. Dobu trvání soutěže a její pravidla se dozvíte přímo v článku.

  • Soutěž bude probíhat vždy od dopoledne do večera, konkrétní čas si pokaždé určí daná Ambasadorka a uvede ho v soutěžním článku.
  • Výherce bude vybrán pomocí generátoru náhodných čísel a vyhlášen bude buď ještě ten den, nebo druhý den dopoledne. Opět záleží na konkrétní Ambasadorce.

  Pro účast je potřeba splnit tři podmínky:

  1. Dát like soutěžnímu článku.
  2. Odpovědět v komentáři na soutěžní otázku.
  3. Dát like Vánočnímu článku ze stejného dne (ze stejného dne, ve kterém vyšla aktuální soutěž – pozor, článek bude u jiné Ambasadorky).

  A kde soutěže hledat? Naše Ambasadorky jsou: 

  #femibion - Hanka - @hanica83
  #vileda - Ivana - @ivakalinova
  #babydove - Irena - @vanea
  #sterimar - Kristýna - @kristinandbaby
  #pepco - Katka - @tratatundra
  #fisherprice - Péťa - @petuliiik01
  #sunar - Míša - @michaelllas
  #dm - Veronika - @apacheee
  #drbrowns - Maruška - @mariegroth
  #nestle - Petra - @88petule

  Startujeme 1.12.

  Ponořte se naplno do vánoční nálady a najděte si od 1.12. do 14.12. malou chvilku pro sebe. Udělejte si kávu či voňavý čaj, zapněte si v klidu Modrého koníka a nechte se vtáhnout do vánoční atmosféry, kterou nám vykouzlí naše šikovné Ambasadorky. Můžete se těšit na články o vánočních tradicích či adventních věncích a kalendářích, ale také se dozvíte oblíbené vánoční recepty či tipy na vánoční tvoření a focení. Je se skutečně na co těšit!

  Krásné vánoční svátky plné radosti, dobré nálady a krásných chvil vám přejí Ambasadorky a Modrý koník!

  modrykonik
  31. srp 2020    Čtené 300x

  Loučíme se s Ambasadorkou Zapf Creation

  @kikina7 nás 2 roky doprovázela kouzelným světem panenek, proto je nám líto, že dnešním dnem končí její působení jako Ambasadorka pro značku Zapf Creation.

  Mnohé jsme se díky ní vrátily do dob dětství a alespoň na chvíli v sobě nechaly ožít to věčné dítě, které se v každé z nás skrývá. Dokázala, že panenka není pouhou hračkou, naladila nás na panenkovskou vlnu a zavedla nás do růžového světa. Přečtěte si její článek na rozloučenou, ve kterém vám navíc představí jejíw TOP 5 na rozloučenou.

  Báro, děkujeme Ti pěkně za všechny Tvé příspěvky, kterými si nám zpříjemňovala dny. Za Tvé inspirace, fotky, soutěže, zkrátka za všechno, co si své roli dala. Věřím, že na ambasadorské dny budeš vzpomínat s úsměvem a že Tě kroky v nové etapě života zavedou tím správným směrem. Ať se Ti splní všechny Tvé pracovní, ale i osobní sny a přání 🙂

  Jak si napsala i ty sama, ani my nemáme rádi loučení, proto se s tebou neloučíme. Věříme, že mezi nás zavítáš stejně často jako doposud. 

  Skupinka Zapf Creation - ráj pro holčičky také nadále funguje a bude se těšit na vaše příspěvky a inspirace.

  Báro, ještě jednou děkujeme ❤

  Dominika a Modrý koník