Používáme cookies. Více informací zde. OK
modrykonik
5. zář 2019
266 

Chatbot Miky zjistil: 71 % maminek dá občas svému dítěti “jednu výchovnou” za ucho

Dva týdny uběhly jako voda a tak se znovu hlásím já, zvědavec, Chatbot Miky. Kdo jsem? Tvoje spojka s Modrým koníkem přímo na Viberu. Když si stáhneš moje stickery, můžu tě pravidelně informovat o dění na Modrém koníku, přinášet ti těhotenský newsletter nebo pokládat Otázky dne. A co zajímavého jsem se za poslední dva týdny právě při Otázkách dne dozvěděl? 

Hned na úvod si neodpustím malou milou statistiku ze zahájení školního roku. Kolik z vás v pondělí vyprovodilo svá milovaná dítka do školních lavic nebo školek? Přesně 60 % dotázaných maminek a přiznaly i slzy na krajíčku! 40 % maminek má doma děti menší a tak na svůj první školkový den ještě počkají. 

Ptal jsem se také, jestli podle vás patří čtyřnohý domácí miláček i k těm úplně nejmenším miminkům. 34 % z vás má při této představě smíšené pocity a odmítavě kroutí hlavou. No a 66 % nadšeně souhlasí a dává této myšlence palec nahoru. 

A jak vypadá oslava narozenin vašich dětí podle ideálních představ? 60 % maminek si představuje oslavu v úzkém kruhu rodiny. 40 % maminek si k tomu představuje balónky, párty čepičky, kamarády a hry, zkrátka zábavu se vším, co k tomu patří. 

Poslední zprávou chci poukázat na to, jak jste vy, maminky, obětavé a starostlivé. Představte si nezvyklou věc - konečně si po dlouhé době jdete koupit něco na sebe. A při placení zjistíte, že jste stejně nakoupila více pro děti a svého muže. Znáte to taky? Asi ano, že? 🙂 Tak nějak to má až 86 % dotázaných maminek. 

Teď už se loučím a ozvu se znovu za dva týdny. Do té doby se můžeme potkat každý pracovní den, přinesu ti Otázku dne a následně i vyhodnocení. Máš i ty nápad na otázku, kterou bych se mohl našich maminek zeptat za tebe? Neváhej a poděl se s námi v komentářích, štědře tě odměním srdíčky.