Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
modrykonik
19. únor 2020
378 

Nestlé Baby hledá Ambasadorku

Historie značky Nestlé začíná v roce 1866, kdy Anglo-Swiss Condensed Milk Company otevírá ve Švýcarsku první evropský závod na kondenzované mléko. V roce 1867 pak vynalézá Henri Nestlé přelomovou dětskou výživu a v roce 1905 je fúzí s Anglo-Swiss založena nová společnost, později známá jako Nestlé Group. To je ve zkratce vznik známé značky Nestlé, která od té doby přináší dospělým i dětem chutné a hlavně kvalitní produkty. Nezapomíná ani na maminky a miminka, a proto nyní vyhlašujeme konkurz na Ambasadorku pro značku Nestlé Baby!

Záměrem Henriho Nestlé bylo pomoci maminkám, které měly problémy s kojením a tím pomáhat tehdejším dětem. Henri Nestlé si dobře uvědomoval, že maminky chtějí pro své děti to nejlepší, především, aby dobře prospívaly a byly zdravé. Značka Nestlé Baby nabízí nejen kojenecká mléka a speciální kojenecká mléka, ale i kaše, ovocné kapsičky, sušenky, mléčné dezerty a mlíčka s kaší. 

Jaká by měla být Ambasadorka pro Nestlé Baby?

 • Hledáme maminku s dítětem starším 6 měsíců, které netrpí potravinovými alergiemi. Pokud se zajímáte nejen o dětskou výživu a trendy v péči o dítě, čtěte dále.
 • Budoucí Ambasadorka by měla mít cit pro jazyk a umět psát poutavé a osobité články. Pokud máš zkušenosti s psaním např. formou blogu, neváhej tuto informaci a odkaz na blog uvést v dotazníku.
 • Budoucí Ambasadorka by měla umět pěkne fotit.
 • Budoucí Ambasadorka by měla mít již zkušenosti s produkty Nestlé Baby.
 • Hledáme flexibilní, pečlivou a organizovanou maminku.

Co ti práce Ambasadorky dá?

 • systematickou práci na jednom konkrétním projektu s reálným využitím v dalším pracovním životě,
 • nové a moderní dovednosti, které se hodí do životopisu,
 • jedinečnou zkušenost propagovat svou šikovnost a talent prostřednictvím důvěryhodné a stabilní značky,
 • a samozřejmě finanční odměnu 4 706 Kč měsíčně na dohodu o provedení práce.

A také spoustu zábavy, nové přátele, i nás, tým MK 🙂 Něco se naučíš a nebudou to všední zkušenosti. Realizuj se na místě, které tě baví a spolupracuj se značkou, kterou máš ráda. O tom je být Ambasadorka na Modrém koníku.

Jak se zapojit do konkurzu?

Do konkurzu na Ambasadorku Nestlé Baby se zapojíš jednoduše. Stačí do neděle 23. 2. 2020 vyplnit tento dotazník

Napiš nám, proč bys ty byla nejlepší možnou Ambasadorkou pro Nestlé Baby. Napiš nám o sobě, tvé rodince a miminku. Můžeš se klidně rozepsat. Zkus nám dát i jeden konkrétní nápad, který bys zrealizovala, kdyby ses stala Ambasadorkou!

Ambasadorku vybere tým z Nestlé ve spolupráci s MK. Vybraným kandidátkám se ozveme emailem.

Těšíme se na vaše příspěvky a přejeme hodně štěstí! 

janysevka za Modrý koník team

  Začni psát komentář...

  Odešli